Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за вирус

konars1

Member
Проблема ми е следният Google алармира посетителите, че има вирус, а той такъв няма. Моля дайте ми съвети как да спра това съобщение и какви мерки трябва да взема. Сайта е направен с Wordpress.
 
От: Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за ви

Какво ползваш като хост и къде е качен. Не е от WP-а, освен ако не е качена някаква тема с зловреден код, което се случва при фри темите обикновено. Но и това е рядък случай. Какво е съобщението, както и писа ли на съпорта на хостинга, за да им кажеш, защото ако е шер, не си само ти, и не е дошло от теб най-вероятно.

Ако искаш пусни го като текст, сайта, не линк, а да теглим едно око. ;)
 
От: Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за ви

сайта е bubonka com не съм писал на съпорта на хостинга преди 1 час разбрах за проблема
 
От: Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за ви

При мен няма проблем,пробвах с всички браузъри
 
От: Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за ви

Аз го разреших затова не си открил проблем. Благодаря все пак лека вечер :)
 
От: Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за ви

Добре е че си го оправил - За тези които ще попаднат в темата след време ще напиша какво трябва да направят.

Първо си намерете проблема - Ако не можете сами помолете вашият хостинг доставчик да ви помогне

След това отидете в Гугле Уебмастер Тулс - Там също ще имате съобщение че на сайта ви е засечен зловреден код и ще намерите линк където да поискате сайтът ви да бъде преразгледан след като сте го оправили.
 
От: Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за ви

Да, дай ни повече информация какво му е било, за да може други потребители да успеят да го установят проблема и да го избегнат. Иначе си е чист, хубавото е, че и Google не е засякъл нещо, което да кашира в резултатите като "Сайтът е заразен" или подобни. ;)
 
От: Проблем със сайта ми който е на Wordpress Google предупреждава посетителите за ви

Аз го разреших затова не си открил проблем. Благодаря все пак лека вечер :)

а запуши ли дупката откъдето се е появил проблема?!?
 

Горе