Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

web-kafe

Member
Здравейте, вчера смених темата на сайта си които беше почнал да се класира добре но темата не ми допадаше беше много бавна и със скриптове харесах сегашната ми тема защото е бърза и responsive и на валидатора изкарва само 9 грешки което сравнение с предишната която беше с 23 грешки направо ми се струва супер сложих за първа страница с много текст което мисля е + за гоогле как мислите? А днес всички позиции са ми паднали драстично какво значи това?
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

И при мен така, закова на 0-та и не мърда брояча... :D
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

въпроса е на какво се дължи този факт и дали е само временен?
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Здравейте, вчера смених темата на сайта си които беше почнал да се класира добре но темата не ми допадаше беше много бавна и със скриптове харесах сегашната ми тема защото е бърза и responsive и на валидатора изкарва само 9 грешки което сравнение с предишната която беше с 23 грешки направо ми се струва супер сложих за първа страница с много текст което мисля е + за гоогле как мислите? А днес всички позиции са ми паднали драстично какво значи това?

Поредния, който си мисли, че знае всичко, а после моли за помощ като обърка нещата.

въпроса е на какво се дължи този факт и дали е само временен?

Ами ако не си разбрал вече - този факт се дължи на некадърност. Некадърност и незнание.
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Като няма какво да кажеш по добре недей да спамиш темата
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Като няма какво да кажеш по добре недей да спамиш темата

Напротив, има какво да кажа. И всъщност го казах, ако не си разбрал, пак ще го повторя: човекът, който е взел това решение и направил тази промяна е незнаещ, постъпил е некадърно, всичко което той е направил е грешно и в момента най-правилното решение е да се върнат нещата които са били преди промяната.
 
Последно редактирано:
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Някой да каже какво е правилно да се направи в този случай?
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Някой да каже какво е правилно да се направи в този случай?

Нали ти казах какво да направиш?! За да се оправят нещата послушай съвета ми. А ако решиш да се правиш на тарикат - ще понесеш загуби. Ако очакваш някой друг да ти даде друг съвет - няма да дочакаш. Единственото правилно решение в случая е да върнеш нещата отпреди промяната. А след това те съветвам да спреш да пипаш там, където не ти е работа, явно не знаеш какво да правиш, ами наеми някой, да ти направи сайта така, както ти се иска.
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Вземи намери някой да ти оправи сайта, че и 2 - та варианта не струват.
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Вярно е, че и двата варианта не струват, сайта му и преди беше под всякаква критика, обаче в момента това е по-правилното решение.
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Тази тема мисля, че е много по подходяща бърза е изчистена без грешки с валидацията въпроса ми е как да разбера кое не му харесва на google за да ми свали позициите и дали това е моментно защото мисля, че тази тема има много повече + от предишната
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Не бих казал, че съм копирал, а използвах същата тема
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

...въпроса ми е как да разбера кое не му харесва на google за да ми свали позициите и дали това е моментно...

Ще ти кажа, ако желаеш, пиши ми ЛС.
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Сега си със статистични страници а предните ти бяха стил блог. И в интерес на истината все на същите позиции си си.Не виждам промяна.
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

И при мен така, закова на 0-та и не мърда брояча... :D

При мен е ОК всичко, забравил съм да сложа кода на брояча :D
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

При мен само на една ключова дума падна позицията много драстично и тя е putna pomosht изписана на латиница, а иначе на кирилица пътна помощ си държи същите позиции дори в бинг се качи на 3-то място , а беше на около 15 позиция
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

Какво е променено, като си сложил новата тема - url адресите същите ли са или са други? Местил съм много сайтове от стари към нови теми и от едни системи към други, никога не е имало проблеми и спад в резултатите, стига да се направи правилно пренасочването.
 
От: Проблем със смяна на темата отрази се зле за seo google

урл адресите са същите променил съм началната страница да е страница, а на предишната тема беше с публикации и малко инфо за нас
 

Горе