Проблем със събмит в Гугъл?

От: Проблем със събмит в Гугъл?

То и без това сайтът ти като се индексира е безсмислено
 
От: Проблем със събмит в Гугъл?

Пусни линк към сайта, който искаш да индексираш в тази тема и ефектът ще е същия - даже по-бърз.
 
От: Проблем със събмит в Гугъл?

Събмитвай в няколко социални мрежи с висок пр и ще те индексира много по-бързо. Досега не съм ползвал тоя събмитър, а и доколкото знам не се и препоръчва да се добавя от там. По-добре си е "натурално"
 
От: Проблем със събмит в Гугъл?

Събмитвай в няколко социални мрежи с висок пр и ще те индексира много по-бързо. Досега не съм ползвал тоя събмитър, а и доколкото знам не се и препоръчва да се добавя от там. По-добре си е "натурално"

Предполагам Г са го сложили само за да цакат сайтове тогава? :lol:
 
От: Проблем със събмит в Гугъл?

Реално ако разчиташ само на него сайта ти ще се индексира след един месец.
Колкото и странно да звучи из мрежата има доста мнения, че сайтове добавени от там са "осакатени" и се ранкват по-надолу в гугъл,
а сайтове които са намерени по натуралния начин са "по-харесвани".
 
От: Проблем със събмит в Гугъл?

Реално ако разчиташ само на него сайта ти ще се индексира след един месец.
Колкото и странно да звучи из мрежата има доста мнения, че сайтове добавени от там са "осакатени" и се ранкват по-надолу в гугъл,
а сайтове които са намерени по натуралния начин са "по-харесвани".

Защо си мислиш че ранкването зависи от Г събмитера?
Просто в единия случай нямаш входящи линкове а в другия имаш. Много ясно че с входящи линкове ще се ранкваш и харесваш повече на Г.
 
От: Проблем със събмит в Гугъл?

Въпреки всичко пише, че капчата е по избор:
Код:
'Optional:	To help us distinguish between sites submitted by individuals and those automatically entered by software robots, please type the squiggly letters shown here into the box below."

Не е логично предположението за ръчното добавяне, иначе ако си мислите, че добавяйки в събмитера през няколко дни ще скъсите времето за индексиране на вашия сайт, напротив - при повторно добавяне записът се нарежда отново накрая на опашката пуснати линкове.
 
От: Проблем със събмит в Гугъл?

би следвало да можеш да събмитнеш, то си пише, че не е проблем, само трябва да оставиш празно текстовото поле там:)
 

Горе