Проблем с Гугъл+ не ще да споделя

sunstorm

Active Member
От два дена имам някакъв досаден проблем. При натискане на G+ бутона под статия вместо да отбележи, че съм "плюснал" дава червена удивителна и до там. Също така като пусна някакъв линк от същия сайт в страница на G+ изобщо не реагира, че е линк. Най-тъпото е че нищо не съм ровичкал по сайта, а изведнъж спря да работи коректно бутона.

Някой да има идея в каква посока да търся?
Джумла 3 последна версия, с инсталирана последна последна версия на плъгина за споделяне. Но сякаш не мисля, че е от плъгина, тъй като не поства и в самия G+.

Благодаря предварително!
 
От: Проблем с Гугъл+ не ще да споделя

Сложих оригиналният htacces на Джумлата, а не моя модифицирания и проработи. Явно някъде там. Интересното е че не съм пипал htaccesa, а до преди 2-3 дена работеше.
Ще питам на хостинга да не са бъзикали нещо, че са маниаци на тема сигурност и само ръчкат :)
 
От: Проблем с Гугъл+ не ще да споделя

Един въпрос по G+
Искам да поканя хората с които контактвам да добавят страницата ми в техния си G+
Четох разни неща, но това което намирам е само начин да ги поканя в личния ми профил, което не ми трябва.
Знаеш ли как се отправят покани за харесване на страница , не на профил ?

Благодаря
 
От: Проблем с Гугъл+ не ще да споделя

Честно казано не знам как се канят в страницата. На мен още продължава да ми е супер объркан като функции този г+.
 

Горе