Проблем с автоматичен ъпдейт 3.8.3

Здравейте,

Тази сутрин видях, че един от сайтовете ми се беше обновил автоматично до версия 3.8.3. Това е супер, но при опит да вляза в wp-admin или където и да е в админ панела (дори и с директен линк) ми излиза едно и също съобщение :

[h=2]Не е необходимо обновяване[/h]Вече имате най-новата версия на структурата на базата от данни.

Нито мога да пипам настройките, нито мога да пиша статии, нито абсолютно нищо. Сайтът си работи нормално във фронт едн...

Някой друг с подобни проблеми и евентуално някакво решение ?
 
От: Проблем с автоматичен ъпдейт 3.8.3

Проблема е в кеширането. Много сайтове са засегнати и в момента се работи по въпроса. Интересното е, че единия ми сайт е засегнат, а другия не, а и двата използват едни и същи кеширащи плъгини.

Ето дискусия по темата във форума на Уордпрес - https://wordpress.org/support/topic/cant-able-to-login-to-wp-dashboard-after-383-update?replies=15
 
От: Проблем с автоматичен ъпдейт 3.8.3

Доста сайтове с W3 Total cache - никакъв проблем.
 
От: Проблем с автоматичен ъпдейт 3.8.3

И аз използвам W3 Total cach, проверих достъпа /няколко сайта/ и обновяването до WordPress 3.8.3 - няма проблем, влизане в админ панела нормално.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с автоматичен ъпдейт 3.8.3

Проблема няма нищо общо с кеширащия плъгин като цяло. Грешката идва от memcache и по-скоро от плъгина Memcached Object Cache.
 
От: Проблем с автоматичен ъпдейт 3.8.3

Ах, колко ядове съм брал с тия плъгини...
 
всички сайтове с w3 totalcache никакви проблеми никъде

който има проблем със super cache плъгина да си изтрие папката на плъгина или да го спре от базата това двата начина за авариино спиране на плъгин
 
От: Re: Проблем с автоматичен ъпдейт 3.8.3

всички сайтове с w3 totalcache никакви проблеми никъде

който има проблем със super cache плъгина да си изтрие папката на плъгина или да го спре от базата това двата начина за авариино спиране на плъгин
Е чак пък да я трие. Rename ftw!
 

Горе