Проблем с адсенс

godjara

Member
Към 7 часа проверих колко е снесъл адсенс и имах десетина долара и след това саита им неможеше да се отваря до 12 часа. След като се отвори влязох и сумата беше същата а бяха отчетени импресиите. Невъзможно е да нямам никакви кликове през това време зашото са влезли към 1000 души. Някои има ли такъв проблем или гуугле са цакали само мен.
 
От: Проблем с адсенс

Не си само ти, споко..
то не че е споко.. ама сички са цакани..
Можеш да ги съдиш за нанесени щети... :) Ощетяват ти печеленето на пари
 
От: Проблем с адсенс

Гугъл цака непрекъснато. Виж им движението на акцийте - то само говори за себе си. Не са имали разтеж наскоро, поради факта че токкова много се сгонват напоследък че в момента всяка една търсачка им гледа жадно за мястото им на първенец в индустрията. :)

Сори за кофти новините, но и това се случва. :( Успехи за напред...
 
От: Проблем с адсенс

проблемът е по-генерален. при мен след днешното падане на сайта в момента изписва следното:
Възникнала е техническа грешка с този депозит. Не успяхме да кредитираме Вашата сметка.
И ме карат да въведа нова сметка за превод за ЕПС. Това при положение, че доста време безпроблемно ми превеждат средства на тази банкова сметка, като последния превод беше съвсем скоро, оттогава едва ли нещо се е променило...
Това с грешния отчет също го има, тоест приходите са същите както преди падането на страницата.
Надявам се да е нещо временно, макар и да ме съмнява да го оправят бързо, защото този път очевидно нещо са оплескали сериозно. Прочетох в хелп-а за подобен проблем с ЕПС, но не е много ясно какво се прави, някой имал ли го е?

Edit: отчетът се оправи, тоест приходите скочиха съобразно кликовете, но първият проблем остава ... :(
 
Последно редактирано:

Горе