Проблем с кирилица в контактна форма

Здравейте, имам проблем с кирилицата в новата ми контактна форма.
Преди ползвах на Foxyform контактната форма. Но тези дни пуснах в действие https и тя спря да се показва. И преди това исках да я сменя, защото не поддържат български език.
Насочих се към свободната версия на FreeContactForm.com. Направих инсталацията и си изпратих съобщение. Работи.
Но при отваряне на съобщението кирилицата не се показва коректно и е неразчитаемо.
Има два файла, които движат нещата. Единият е freecontactformprocess.php. Другият е freecontactformvalidation.js.
Дали проблема е в някой от тях и как може да се реши?
При нужда мога да покажа кода.
 
Къде не се показва коректно?
настроил ли си всичко да е utf8 или евентуално cp1251?
 
В пощата, след получаване, при четене на мейла.
Формата съм вградил в стара работеща страница. Не съм пипал кодиране. Страницата е с utf8. С предишната форма всичко работеше.
 
Щом имаш файл php то явно той изпраща писмото. Отвори го и го направи utf8, защото най-вероятно не е.
Иначе за да имаш "Тема" на кирилица трябва да е нещо като това: "Subject: =?UTF-8?B?".base64_encode($subject)."?="
 
Редактора в цПанела твърди, че php файла е UTF-8.
Ето го целия файл, не виждам такъв Subject:

Код:
<?php
.....
'Reply-To: '.$email_from."\r\n" .
'X-Mailer: PHP/' . phpversion();
......
 
Последно редактирано:
Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in .../contactform/freecontactformprocess.php on line 85
Код:
83 'Reply-To: '.$email_from."\r\n" .
84 "Content-Type: text/plain;charset=utf-8\r\n"
85 'X-Mailer: PHP/' . phpversion();
 
Щото клавиатурата ми е китайска и като пиша кавички на латиница, не излизат от едно натискане. Трябва да натисна два пъти, но пък ме възнаграждава с две кавички! :D
Та после трия едната.
Големи благодарности! Вече всичко е наред.
 
Не е от клавиатурата. Трябва да си смениш латиницата в настройките. Нали има различни English клавиатури там и едната е нещо бъгава :)
 
Благодаря, но ме притеснява да не ми изчезне Ѝ/ѝ.
На латиница това го правят само 2-3 клавиша с препинателни знаци. Тях ги ползвам много рядко.
 

Горе