Проблем с ключовите думи

mantodeus

Member
Здравйте

Ползвам една готова система като ключовите думи и описанието се въвежда от админ панела,но излизат в следния формат :

Код:
& # 1 0 5 3; & # 1 0 7 2; & #1 0 8 1; - & # 1 0 8 5;
*Сложих интервали понеже форума преобразува символите в думи.Явно и той успява да ги разпознае ??

Описанието и заглавието също излизат така,но като погледнах гугъл е успял да разчете правилно символите и показва коректно заглавието и описанието.Как мога да проверя дали това се отнася и за ключовите думи ?
 
От: Проблем с ключовите думи

не знам какво ползваш, но защо просто не отвориш хтмл-то и не си ги въведеш ръчно така ще си сигурен, че всичко е ОК и няма да си губиш времето

ако искаш постни линк
 
Последно редактирано:
От: Проблем с ключовите думи

Ами това което ти излиза е ASCII код
Няма проблеми, че ти излиза така. Предполагам, че е заради чарсета.

ascii_table.jpg


поздрави, айбиемчо
 
От: Проблем с ключовите думи

Ето го сайта - http://miniigri.com/
Е може и така (ръчно),но като съм дал пари за хубава система поне, ако има нещо да ги ръчкам от съпорта да го оправят.

Благодаря за информацията !

Поздрави
 
От: Проблем с ключовите думи

Ако не искаш да са ти така ключовите и описанието пробвай да ги въведеш направо от базата данни а не през админ панела. Може и да се оправи.
А бтв в кода където <link rel ... "</> е хубаво накрая да затвориш тага с "> а не с "</>

поздрави, айбиемчо
 
От: Проблем с ключовите думи

Щом ги разпознава мен не ме бърка,аз го виждам добре и в админ панела, и на самата страница.Все пак ще го пробвам :)

Мерси за предложението,не знам как не съм го забелязъл ... Оправих го :)

Някакви други съвети можете ли да ми дадете относно оптимизацията ? :oops::)
 

Горе