Проблем с лимита в PayPal

nutrim

Member
You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit.

За какъв лимит става дума. Поръчката е за 700$ а в картата имам 2000 лева. От каде идва проблема ? Някой може ли да ми помогне.

Става дума за paypal

Пробвах се да премахна лимита ама искат пак факсове да пращам. Няма ли друг начин ?
 
Re: Проблем с лимита

ми пейпал си имат някакъв дневен лимит за обикновени юзъри , пиши на съпорта
 
От: Проблем с лимита в PayPal

you have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit.

За какъв лимит става дума. Поръчката е за 700$ а в картата имам 2000 лева. От каде идва проблема ? Някой може ли да ми помогне.

Става дума за paypal

Пробвах се да премахна лимита ама искат пак факсове да пращам. Няма ли друг начин ?
Това че си купил нещо до 100" не значи че ПП ще ти пуснат повече аванта......искат след 100" плащания да си верифнеш картата, щото ако си вземеш нещо за 500 и след това като си получиш стоката и можеш да оспориш транзакцията уж че някой ти е бил в акаунта, и ПП рискуват да върнат парите - те не са банка, и не участват в разните Суифтове, и други ТОС под чиято шапка оперират банките.....
Затва....
 
От: Re: Проблем с лимита в PayPal

имаше опция за link and confirm a debit or credit card в лявото меню точно като влезеш... минал ли си тази процедура за точно тази карта с която се опитваш да платиш ?

пп

Невиждам такава опция, така че сигурно съм я минал. Сега минавам "Lift your account limits " Дано стане, че много ме бави този paypal с поръчката
 
От: Проблем с лимита в PayPal

Аз имам сходен проблем и незнам как да го разреша.

Плащам често с PayPal но от няколко седмици ми разрешава да правя транзакции за не повече от 50 долара. Защо се получава така? Картата ми е верифайната и е пълна. Сега ми се налага да направя плащане за около 100 долара и не мога.
Някакви преположения защо така се е получило?
 
От: Проблем с лимита в PayPal

не, нищо не съм получавала. Даже си ъпгрейднах акаунта, но проблема си остана
 
От: Проблем с лимита в PayPal

Получих отговор, от който нищо конкретно не казват. За тях всичко е наред - Картата ми е одобрена и нямам лимит на транзакциите. Обясняват че всеки път когато се опитаме да плащаме чрез пейпал, системата им следи дали това плащане е защитено и дали не крие някакъв риск. Съветват ме ако ми откажат веднъж, да пробвам още веднъж и ако не стане - да търся алтернативен начин на плащане.
И проблема ми си остава неразрешен.
 
От: Проблем с лимита в PayPal

Здравей,krmihova,случайно да имаш подобен на моя проблем (форума отказва да ми приеме линка към моя пост
To be able to post links or images your post count must be 10 or greater. You currently have 4 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post. )Работя с Paypal от момента в който позволиха на БГ клиенти да си прибират пари от акаунта в картата (09.2007),но проблем като твоя не съм имал.Това е моя проблем - Проблем при прибиране на пари в картата
 
От: От: Проблем с лимита в PayPal

Аз имам сходен проблем и незнам как да го разреша.

Плащам често с paypal но от няколко седмици ми разрешава да правя транзакции за не повече от 50 долара. Защо се получава така? Картата ми е верифайната и е пълна. Сега ми се налага да направя плащане за около 100 долара и не мога.
Някакви преположения защо така се е получило?

виж там където е за ъпгреитване на акаунат дали няма още някакви документи които искат да качиш.Мисля че искаха някаква сметка с твоето име.става дори сметка и от Мтел или нещо такова.А този лимит за 500$ маи е отпаднал защото на мен ми пише 10 000 там а и наистина пратих над 1000.
 
От: От: От: Проблем с лимита в PayPal

виж там където е за ъпгреитване на акаунат дали няма още някакви документи които искат да качиш.Мисля че искаха някаква сметка с твоето име.става дори сметка и от Мтел или нещо такова.А този лимит за 500$ маи е отпаднал защото на мен ми пише 10 000 там а и наистина пратих над 1000.


Какъв акаунт използваш ?

Personal
Premier
Business

Кой от трите ? При мен ми приеха документите. Увеличиха ми лимита уж ... но пак немога да направя поръчка над 50$.

Днеска направих нов акаунт с нова карта от друга банка в друга валута... и извървявам на ново цялата процедура. Ще видим дали ще има успех. :)
 
От: Проблем с лимита в PayPal

нищо не съм получавала, просто изведнъж отказаха да приемат транзакции за повече от 50 долара
 
От: Проблем с лимита в PayPal

Не знам защо Пейпал правят така с България - имат уж едни правила, а ги променят както си искат и то с доста мизерна документация и ФАК.

Имам въпрос към колегите ползващи Пейпал:
1. Удържат ли си Пейпал комисионната (обикновенно около 3,5%) при всяко получаване на пари. Аз съм имал получавания без да ми удържат и стотинка. Акаунта ми е Personal Premier
2. Какъв е лимита на Пейпал при Вас за теглене на пари на карта. Моя е 500 евро на ден. Пратил съм копия на всичките
 

Горе