Проблем с линкове

Vins

Member
Когато се копира линк и се постави в нов таб изглежда точен, но не зарежда страница, а дава грешка The page you requested could not be found.
Сайта е www.keyplus.bg
Някакви предположения от къде идва проблема? Прави го сам с линкове на кирилица
 
При мен няма подобен проблем - тествах го с гугъл хром 12 и фаерфокс 4.
Дай нагледен пример, защото всичките ти линкове в ляво работят без проблем както при стандартно отваряне, така и при копиране на самият линк.
 
От: Проблем с линкове

AAAA.. ktomov как не се е сетил...

wordpress> settings>permalinks> буташ ги default > После пак ги връщаш на кирилица. Ако пак не помогне, значи имаш насран .htaccess файл или може би дублиран от стара wp инсталация - отиваш си във файл мениджъра, но преди да влезнеш, има отметка да се показват невидими файлове> погледни .htaccess файла как е, в permalinks ima link kakvo trqbva da pi6e v nego.
 
@AlanFort, е тя тази процедура си е стандартна, когато някой има подобни проблеми, предположих, че вече е изпълнена. Проблема също така е, че при мен линковете си работят нормално, когато ги копирам, но сега от твоите ми връща 404.

@Vins, за решение за което се сещам в момента - промени пермалинк структурата на /%post_id%/%postname%/ по този начин wordpress-а ще си намира публикациите по post_id, макар, че това ще се отнася само до публикациите, а не до страниците.
А и другото важно нещо е - всеизвестен факт е, че за момента (все още явно) Wordpress не се разбира правилно със слъгове за страници на кирилица. Смени ги на латиница и провери дали същият проблем отново присъства.
 
От: Re: Проблем с линкове

Благодаря Ви за помощта, първоначално пробвах по дефоут и после /%category%/%postname%/, но без успех, стана с /%post_id%/%postname%/ и вече всичко е 6!
 
От: Проблем с линкове

offtopic :

ktomov, и ти ли си зарибен по twitter заради @ ;)
 
Re: От: Проблем с линкове

offtopic :

ktomov, и ти ли си зарибен по twitter заради @ ;)

Тцъ, просто ме мързи да цитирам публикации и така ми е по-лесно да кажа към кой се обръщам :)
 

Горе