Проблем с обяви в eBay

Дискусията в 'Webmaster Help - Секцията на Експертите' стартирана от Welder, Ян 18, 2018.

1. Welder

Welder Member

Рег.:
    Ян 20, 2011
    Съобщения:
    452
    Харесвания:
    24
    Точки:
    18
    Днес се сблъсках с един проблем и ми е интересно защо се получава така. Обяснявам накратно:
    Пуснах артикул за продажба в ebay.com. Дотук всичко е наред. След няколко часа, със същия акаунт пуснах друг подобен продукт, в същата категория, но в ebay.co.uk. Дотук уж всичко беше наред. Двата продукта се виждаха в Active selling, независимо дали се логвам в "американския" или "английския" ebay. После обаче забелязах че втория продукт листнат в "англисйкия" ebay не се показва в търсачката. Дори, като го търся по номер на обявата, не го изкарва. Цъкам "See other items" за да видя какво продавам и там нищо. Показва само първия продукта, който листнах в .com. Някаква идея защо втория продукт ми го показва в списъка с активните продажби, но не го показва никъде другаде?

2. arcsales

arcsales Active Member

Рег.:
    Дек 2, 2015
    Съобщения:
    287
    Харесвания:
    32
    Точки:
    28
    в ук се предполага, че доставяш стока само за ук. съответно ако акаунта ти е с адрес в бг, то тогава няма как да виждаш продукт, който се доставя само за ук.
    не знам дали това е случая, но е един от вероятните.

3. D.Ivanov

D.Ivanov Active Member

Рег.:
    Юни 7, 2011
    Съобщения:
    872
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    Място:
    Varna
    Влез от някое прокси пробвай дали ще ти го изкара.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice