Проблем с отварянето на sharefoco и други сайтове

niks

New Member
Здравейте

Интернет провайдера ми имаше авария миналата седмица сега ми е сменил IP адреса а явно и други настройки защото не мога да отварям определени сайтове които при проверка се оказват онлайн но при мен ми дава изцяло бял екран

Един от тях е sharefoco.com

Тук направих проверка всичко е окей, при мен е проблема.

Тябва някакъв ъпдейт на DNS или нещо подобно но не знам дали аз мога да го направя от моя компютър или да звъня на Близуууууууууууууу

Ето скриин




Ако някой е вътре в нещата да каже как да оправя проблема,
 
От: Проблем с отварянето на sharefoco и други сайтове

За уин 7: долу в трея, където ти е иконката на интернет връзката (не знам каква точно е на близу), цъкаш десен бутон-> Properties. Ще ти се отвори прозорчето на връзката със мониторчетата Send/Recieved байтовете или пакетите. Даваш на Properties -> избираш IPv4 и на него Properties - и най-долу на таба General има едно "use the following DNS server adresses". Там пишеш 208.67.222.222 и 208.67.220.220 и това е - би трябвало да се оправи.
 
От: Проблем с отварянето на sharefoco и други сайтове

От това ли е проблема, да не си прецакам настройките
 
От: Проблем с отварянето на sharefoco и други сайтове

Смених ги с тези които каза deltd force, рестартирах IE 8 но промяна няма, явно друга е причината

Къде може да е проблема, през някои проксита го отварям но не мога да качвам снимки прецаква се връзката.

Трябва спешно да качвам скринове а не ми се сменя имидж хостинга
 
От: Проблем с отварянето на sharefoco и други сайтове

А рестартира ли интернет връзката? Новите ДНС-и се задействат след като си се дискънектнал и кънектнал отново.
 

Горе