Проблем с поръчка от Aliexpress

adibonev

New Member
Проблем

Здравейте! Имам проблем с една поръчка от Ebay
 
Последно редактирано:
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Забрави ги парите - Направих същата грешка преди 2 години и ефекта беше същият - Нищо не можеш да му направиш
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

По принцип на всякъде има шанс да бъдеш измамен - Пробвай да сложиш положителен фидбек и да отметнеш че си получил стоката в Ебай и виж в колко от случаите няма да я получиш.

Просто при китайците този процент е по висок - Но проблема е по скоро качеството от колкото липсата - Отделно че там описанията ги пишат кой как се сети в едно описание можеш да прочетеш три корено различни неща - Те просто са неграмотни и са копирали от всички наоколо, а после са почнали да се копират един друг.

Накрая получаваш възможно най лошият възможен член.
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Според мен изчакай, може и да дойдат. По принцип наскоро имаха няколко седмици "Нова година" и при тях и всичко живо там спира да работи. Има вероятност да закъснее пратката. Получавал съм пратка точно от там за 7 дни и друга на 50-я ден. Нищо не се знае.
Все пак ти не конкретизираш, шипната ли е била стоката като си дал finished ? Беше ли ти изпратен номер на поръчката на мейла преди твоят finished ? За 7 дни би трябвало той да ти я е изпратил, обикновенно пише до колко дни алито уведомява продавача.
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

И аз от година чакам 2/3 тениски, часовник, някакъв кабел...
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Гледайте като поръчвайте от али реза , да имат положителни поне 50 feedback и да е поне от 1 година в сайта.
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Китайска им работа....толкова са безотговорни, че няма накъде...робитл съм с китайска фирма и такава немърливост и така да си оставят ръцете-просто няма накъде.
Да му кажеш "нека направим лого на проекта" и то да ти влезе в безплатен сайт и да ти нацвъка нещо и да се похвали.
А да не говорим какво се случва като се каже нещо за общуването с клиенти....то се почва 1 пращане на ежечасен бюлетин и постоянно досаждане, само и само да изкара някой лев....такива преживявания съм имал,че цяла книга мога да напиша
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Аз имах 1 път забавяне с 3 месеца, върнаха ми парите и след 2 месеца бум белешка имаш да взимаш 3 часовника.

Иначе и обувки съм си поръчвал и дойдоха на време + качеството беше това за което съм си платил.

Изчакай още заради празниците им!
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Мой най ,най- добър приятелю, за теб най, най -доброто винаги!!!! няма такива долни лъжци....
ако ти е дал тракинг номер и е шипната- провери накъде се движи
ако не ти е дал- пий една чаша студена вода

аз по Нова година пропуснах да отворя диспут за изтекло време- изгорях с две якенца, после писах на съпорта, разправяхме се колко време, но грешката е моя и няма връщане назад
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

ллллллллллллллл
 
Последно редактирано:
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Абе за единични пратки , ползвайте сайтовете като tinydeal , dealextreme и т.н.. те поне са доказани и имат хубав съпорт... Вече ако си търговец на едро , тогава търси в alibaba или aliexpress за по-изгодни сделки..и то трябва преговори бая време.
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Има нещо такова...плюс това има хубави немски магазини на съвсем прилични цени стоките....там са много коректни, един път поръчвах от немски магазин, имаше бъг в системата, бях платил за поръчката, но те не знаеха дори и че съм искал да я купя..та писах на онлайн съпорта им и ми върнаха парите, доставиха ми пратката и ми дадоха вауучер на стойност 50 евро....коректи хора просто
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

абе дадох 60лв и се пак са си пари и искам или парите да ми върнат или пратката да си получа...
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

е щом е невалиден номера- ясна е работата
Алито си е ок, просто винаги трябва да се гледа рейтинга и на продавача и на стоката, много измамници има. Нищо, обица на ухото, повече внимавай занапред! успех!
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

ами ще има ли някакъв начин да си получа парите :(
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

С какво си платил?
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Досега не съм имал големи проблени, а имам над 50 поръчки.
Веднъж ми бяха пратили друг цвят - разбрахме се да ми върне част от парите и това е :)
Поръчвал съм си неща между $1 и $150 и досега съм доволен!
 
От: Проблем с поръчка от Aliexpress

Досега не съм имал големи проблени, а имам над 50 поръчки.
Веднъж ми бяха пратили друг цвят - разбрахме се да ми върне част от парите и това е :)
Поръчвал съм си неща между $1 и $150 и досега съм доволен!

И аз така.. единствено един път не ми дойде пратка за 10$.. чаках ги 3 месеца.. но бях поръчал без проследяващ код и те самите нямаше как да разберат дали е пристигнала пратката... и въпреки това ми върнаха парите.. от tinydeal :)
 

Горе