Проблем с промяна на държавата (адрес) в AdSense

Diaida

New Member
Здравейте, имам следния проблем.... Имам профил в youtube от 10 години. Монетизирах го, регистрирах се както е реда, PIN вече е активиран, но се преместих в друга държава, а в Адсенс си стои стария ми български адрес и няма никаква опция да го променя. По-точно има опция за смяна на град, улица, номер имена и т.н., но ДЪРЖАВАТА упорито си остава тази. Пробвах и в 2-та варианта за плащания, и на двата държава си остава БЪЛГАРИЯ и това си е!
Другото е, че не ми бяха активирали PIN, но им изпратих копие от лична карта и сметка за телефон нарочно от новият ми адрес (в чужбина), даже написах и кратко писмо, че съм сменила държавата, в което написах и новия си адрес и телефон в чужбина... то е очевадно, че документа от телефонната ми сметка и самия номер на телефон не е в български. Резултатът беше, че ми активираха PIN-а и са ми пратили парите по WU, само че не тук в чужбина, а в БГ!
Естествено, че няма да летя, за да си получа 180 евро, но искам някак да оправя тая каша. Ако някой се е сблъсквал с нещо подобно, моля споделете или дайте някаква идея какво да се прави.
Благодаря предварително!
 
Пиши им и ще ти го направят както искаш!
 
Пиши им и ще ти го направят както искаш!

Благодаря, но какво точно да им пиша и на кой адрес, е-маил?
Аз им писах и при активирането на PIN кода, че съм на друг адрес и в друга държава, бях прикачила писмо+копие от Л.К. и сметка от телефона тук, с имената ми и новия адрес, но не промениха адреса, само активираха PIN-а.
Изчетох всички упътвания, но няма опция "как да променим държавата", има само адреса.
 
Благодаря, но какво точно да им пиша и на кой адрес, е-маил?
Аз им писах и при активирането на PIN кода, че съм на друг адрес и в друга държава, бях прикачила писмо+копие от Л.К. и сметка от телефона тук, с имената ми и новия адрес, но не промениха адреса, само активираха PIN-а.
Изчетох всички упътвания, но няма опция "как да променим държавата", има само адреса.

Влизаш си в профила в adsense и натискаш на help-a след това в търсачката пишеш казуса "Смяна на държава" и такам :) Пробвай се, ако не се справиш, ще помагам
 
Влизаш си в профила в adsense и натискаш на help-a след това в търсачката пишеш казуса "Смяна на държава" и такам :) Пробвай се, ако не се справиш, ще помагам

Това съм го пробвала и изчетох всичко възможно! Ето резултатът...
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=klz1537650403x.png

Ето и тук, вижда се, че на държава няма опция за промяна, предполагам и при вас е така...
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=cqs1537650492p.png

ето им и "помощта":
  1. Влезте в профила си в AdSense.
  2. В левия навигационен панел кликнете върху Плащания.
  3. Кликнете върху Управление на настройките.
  4. В секцията „Име и адрес“ кликнете върху
    3lWSVzENu4ZWFjQUpB2Vb_TAqwmOmOEWF9nTvMmkN0IgE4h_WpebvBC3vd3mZSCS5tY=w18-h18
    .
  5. Актуализирайте пощенския си адрес за получаване на плащания в полетата „Адрес“.
  6. Кликнете върху Запазване
Както се вижда от снимката, моливче "кликнете върху
3lWSVzENu4ZWFjQUpB2Vb_TAqwmOmOEWF9nTvMmkN0IgE4h_WpebvBC3vd3mZSCS5tY=w18-h18
" на държавата няма!

Вие сменяли ли сте си държавата в адреса?
 
Не съм, но съм ползвал няколко пъти support за необичайни неща. Добре си се орентирала, в хелпа има и опция да им пишеш, просто си избери "друго" и им напиши казуса
 

Горе