Проблем с регистрация на профил в opencart 1.5.4

cremabox

Active Member
Клиента ми пак е оплескал сайта и ми писна да му търся бъркотиите...
Всичко започна след като му сложих бутон да си инсталира модули... набълва го с модули и се чудя от кво е проблема след това.........

Сега проблема е при регистрация на профил - след попълване на данни и натисна "Продължете" се рефрешва и нищо... няма ерори нито в лога нито по страницата от горе. След преглед по кодовете не откривам никви аномалии, но забелязвам, че ако заместя register.php с оригиналния файл от default версията излиза бяла страница.
И сега следя за разлика между двата файла.

Някой да е имал подобен проблем?

ето сайтчето http://bg-laptops.com/?route=account/register

Добавял е някви тъпи модули, като Zopim Chat, Magich Zoom plus, PDF Catalog, Spacer, Samcholi Watermark, Price Slider.. и още много.
Пожелавам ви такива клиенти да не ви доближават, защото хем му казвам да не добавя квот му падне, а той точно обратното прави и то без даже да погледне за коя версия е предназначено...
 
От: Проблем с регистрация на профил в opencart 1.5.4

Провери и в log-a на vQmod дали няма нещо записано. На пръв поглед се вижда, че няма проблем при изпращането на POST информацията, обаче инструкциите поместени в условието посочено по-долу не се изпълняват във въпросния контролер.

PHP:
if (($this->request->server['REQUEST_METHOD'] == 'POST') && $this->validate()) {
// ала баланица
}

Също, ако въпросния контролер е променен от някой модул търси аномалиите във вече променения кеш файл, а не в системния.
 
От: Проблем с регистрация на профил в opencart 1.5.4

Нито една думичка от кода, който си ми пратил я няма в vqmode.log...
Събрахме се тука 3 човека не можем да локализираме проблема.. вече ква бъркотия е станала нз
 
От: Проблем с регистрация на профил в opencart 1.5.4

Ето..............

pro.jpg
Нито една думичка от кода, който си ми пратил я няма в vqmode.log...
Събрахме се тука 3 човека не можем да локализираме проблема.. вече ква бъркотия е станала нз
 
От: Проблем с регистрация на профил в opencart 1.5.4

Нито една думичка от кода, който си ми пратил я няма в vqmode.log...

А кой е казал че трябва да присъства ? Просто ти казах да си провериш и log-a на vQmod понеже може да има грешка, която да подскаже къде е проблема. Кода в поста ми просто може да те насочи къде точно да гледаш за грешка в контролера. Съдейки по поста ти обаче не съм сигурен, че ще можеш да дъмпнеш/изследваш редовете код и да разбереш къде е проблема.
 

Горе