Проблем с AdSense Account

infoblok

Member
Здравейте!

Преди около две години продадох AdSense Account на човек в този форум.
Не ми беше нужен акаунта и не виждах защо да го държа.

Наскоро ми се появи възможност и необходимост (като единствен релевантен метод на монетаризиране) да притежавам такъв.

Проблема е следният - Google ми казва, че имам регистриран акаунт, а аз нямам такъв.

Тъй като през годините съм създавал няколко Google Profiles, а пък те са ги свързали, в съобщението, което ми изпращат посочват конкретен акаунт, към който вече имало регистриран AdSense.

Проблема е, че изстрих 3 акаунта, към момента имам още 3, но продължава да ми дава същата грешка.
С който и профил да опитам да се регистрирам, ми посочва някой от другите два.

От тези акаунти мога да си позволя да изстрия изстрия само 1, но той е създаден съвсем наскоро. Другите два са ми свързани единият с телефона, другият с компютъра и не искам да губя всичката информация - пароли и прочие.

Има ли как да се оправи?

P.S. с нито един акаунт не мога да достигна администраторската секция(тъй като не са активирани), от където да канселирам.

infoblok

Member
Опитах. Регистрирах се с abv поща, дадох си номера и всичко както си трябва.

Прие ме да се регистрирам, но не ми позволява да влезна.

Това, което ми изписва е в прикачения файл.

Прикачени файлове

waldes

Well-Known Member
С други пощи, освен гмайл ли вече може да се влиза?

pepo_999

Well-Known Member
ако смениш пощата, смени и телефона, направиш ли това никакви проблеми ако ще и 100 профила да си направиш, всеки път с нови пощи и номера, айпита не важат

infoblok

Member
А няма ли как генералнл да се оправи, тоест, да използвам някой от вече регистрираните мейли?

slavchev

Well-Known Member
А няма ли как генералнл да се оправи, тоест, да използвам някой от вече регистрираните мейли?
След като се регистрираш с абв пощата веднага даваш достъп на някой от гмейл-акаунта, правиш го админ и си влизаш през него.

infoblok

Member
Продължава да ми дава все същата грешка.

Използвах
https://support.google.com/adsense/contact/account_cancel
този линк, за да канселирам всеки от акаунтите (и-мейлите) един по един, като добавях Pub-id-то, което е написано в adsense url-то или в мейла който ми казва "имате активен акаунт, с мейл Х и pub-id Y"

Няма абсолютно никакъв резултат.

Идеи?

Горе