Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Vesela_84

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте колеги. Може и да не е тук мястото, но ще попитам. Някой имал ли е проблем с тази версия на програмата. Знам, че програмата е безплатна, но възможно ли е да има ограничение в броя проверки и след това да отказва да работи. Дори след преинсталация пак не работи. Програмата се стартира, но като тръгне да проверява даден текст и постоянно иска код за разблокирване, без дори да е започнала да прави проверка. Надявам се да намеря отговор тук. Благодаря.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Преди време си спомням, че имаше някакви проблеми с гугъл - след като търси известно време програмата в него, гугъла искаше някакви кодове - не му харесваше, че за толкова кратко време има толкова много заявки от един адрес. Много е вероятно това да е проблема.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Вероятно проверява дали не си бот.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Проверката с кодовете е ясна. Въпросът е че не приема кодовете и не иска да проверява. На другия компютър е същата работа, направи една проверка и пак отказа. Дали засича IP адреса и как може да се оправи този проблем, все пак е безплатна програма, не може и да се купи даже. Ако се намери по стара версия, дали ще сработи.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Извинявай за глупавия въпрос - но колко пъти пробва да въведеш кодовете?

Понякога трябва да се въведат няколко, ако е използвана продължително.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Той не е глупав въпроса, нали се търси решение. Поне 10 пъти, лошото е че след въвеждането на кода, дори не мърда и 1% че е проверило, а след 20-30 секунди иска пак код
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Намерих си инсталацията в стария диск - версия 1.3.0.85. Ако я искате, пишете на лични и ще ви пратя инсталационния файл.
А скрийншота, който сте качили, не мога да го отворя.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Колеги, и аз имам проблем с Адвегото. Слагам текста и почва да търси, но винаги ми показва, че е 100% уникален. Пробвах със текст копиран от нета и пак същото. С версия 1.3.1.7 съм. Помощ!
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Пробвай с друга версия. При мен се оправи проблема, като смених версията.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Нещо и на мен взе да ми зацепва Advegoto. Пускам текст за проверка, провери примерно 5% и почва да иска въвеждане на капча. Въвеждам и пак, после пак се появява пак въвеждам и т.н., но текста така и не се проверява до край. Някакви идеи как да се оправи? Пробвах няколко варианта, но нещо не се получава. O_O
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Явно има някакъв бъг. Сложи по стара версия и виж дали ще се оправи. Други идеи нямам. Засега работи при мен.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

При мен от време на време излизат капчите, например ако е дълъг текста - 1500 думи, 2-3 пъти ми излиза капча, но като ги напиша и ми го проверява.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Някой може ли да даде линк към по-стара версия или да качи негова някъде в Интернет, ако има?
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

При мен работи без проблем. Пускам на дълбока проверка.
Засича на втората секунда, ако е копнато от нета - пробвах с няколко статии от различни сайтове.

----------

Няколко експеримента по-късно - яндексът направо откачи: капча след капча. Проверките в гугъл са рядко, но и тях ги има. И резулаттът е, че текстът се води уникален. Кофти...
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Наистина има проблем с Адвегото. Самата програма има бъг и разработчиците работят върху проблема. Поне така пише в руските форуми. При мен нещата се подобриха след като в настройките на Търсещи системи сложих тикче на Googe, Bing, Yhoo и пропуснах Yandex. Надявам се да се получи и при вас.
 
От: Проблем с Advego Plagiatus 1.3.1.7

Наистина има проблем с Адвегото. Самата програма има бъг и разработчиците работят върху проблема. Поне така пише в руските форуми. При мен нещата се подобриха след като в настройките на Търсещи системи сложих тикче на Googe, Bing, Yhoo и пропуснах Yandex. Надявам се да се получи и при вас.

За сега този метод е най-добрия! Благодаря :)
 
Здравейте,
Днес ъпдейтнах програма и се зарадвах, че са оправили бъговете по нея, но не съвсем. Пуснах да търси един текст и програмата стоеше 10 минути никаква индикация, че работи. След това ми изписа че нямало налична търсачка (преведено с google :D ). Пробвах с рестарт, но пак същото. Някакви идеи как да се справя с проблема?
Благодаря предварително!
 

Горе