Проблем с affiliatefuture.com

wood

Well-Known Member
Ситуацията е следната:

От една година използвам Афф програмата на affiliatefuture.com за Qantas, генерирах хубави комисионни...в началото всичко беше ОК, изплащаха парите без проблем. Но от 4 месеца спряха да изплащат, Афф програмата им работи / хората купуват и имам продажби / но на мойте запивания няма отговор. Пробвах всички имейли и телефони който имат за контакт но /от умрял писмо/. Писах на affiliatefuture за Англия, от там ми отговориха че са предали моето запитване на affiliatefuture за САЩ...но пак никакъв отговор.
Питането ми е, как да процедирам от тук на там...има ли в EU нещо като КЗП или да пия една студена вода.
Мисля да пиша на Qantas че affiliatefuture.com мамят хората с тяхната Афф програма.
 
От: Проблем с affiliatefuture.com

Ти не си потребител по смисъла на закона и затова не можеш да се обърнеш към КЗП.

Виж с кого си сключил договор (в коя държава е фирмата, с която си сключил договора), можеш да се обърнеш към съда в тази държава (някъде в договора трябва да пише кой съд е компетентен по случая).


That is,
I got paid the first time and then I have no response from them ...
Complete scam is this site.

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=2509608
 
Последно редактирано:
От: Проблем с affiliatefuture.com

Ти не си потребител по смисъла на закона и затова не можеш да се обърнеш към КЗП.

Виж с кого си сключил договор (в коя държава е фирмата, с която си сключил договора), можеш да се обърнеш към съда в тази държава (някъде в договора трябва да пише кой съд е компетентен по случая).


Е, чак до съд за 467$...Регистрирал съм се в техният Афф сайт за САЩ, просто само ще пиша до Qantas за този проблем. Ще ги прежаля тези долари.
Кофти е че само те и още един друг сайт предлагат Афф за Qantas. Регистрирах се в другият сайт и очаквам да видя дали ще ме одобрят.
 
От: Проблем с affiliatefuture.com

Има и други оплаквания от тях (виж по-горе - обнових си мнението с връзка към друг форум).
 

Горе