Проблем с FACEBOOK страница?

mnnedialkov

Member
Закриха ми страница от Фейсбук по доста странна причина:
6980476w.png


Не е банната както разбирам, пусках обжалване!
Но мен ме обърква причината - в тази страница се пускам само забавни неща, развлекателни, мъдри мисли и т.н
Има над 260хил. толкинг - активна страница, мислите ли, че ще я върнат?
Мен ми е странна причината - никога не съм качвал подобни неща, нито пък LJ... А и другите страници в профила са непокътнати! А и когато обжалвах, нямаше място за текст!А и аз следя дали линковете събрат докладвания - почти никакви за месец! Причината е смехотворна - дано някой влезне и види страницата! Тя е една от най-активните в България!
 
Последно редактирано:
От: Проблем с FACEBOOK страница?

За съжаление, досега май никой не се е похвалил, че са му върнали страница... Успех все пак. А иначе те вече си правят каквото си искат google и фейсбук, нищо няма да ме учуди :)
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

За съжаление, досега май никой не се е похвалил, че са му върнали страница... Успех все пак. А иначе те вече си правят каквото си искат google и фейсбук, нищо няма да ме учуди :)

Мен ми е странна причината - никога не съм качвал подобни неща, нито пък LJ... А и другите страници в профила са непокътнати! А и когато обжалвах, нямаше място за текст!А и аз следя дали линковете събрат докладвания - почти никакви за месец! Причината е смехотворна - дано някой влезне и види страницата! Тя е една от най-активните в България!
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Страници се връщат, на мен са ми връщали. Пише, че си пускал постове свързани с някакви хранителни проблеми, депресии, самоубийства, такива неща. Напиши им, че много съжаляваш, но мислиш, че е станала грешка. Че си обичаш страницата и си депресиран, че са я баннали. Помоли ги да ти дадат още един шанс и им кажи, че няма да ги разочароваш. В тоя дух трябва да се действа, ако се правиш на отворен, няма да я върнат.
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Страници се връщат, на мен са ми връщали. Пише, че си пускал постове свързани с някакви хранителни проблеми, депресии, самоубийства, такива неща. Напиши им, че много съжаляваш, но мислиш, че е станала грешка. Че си обичаш страницата и си депресиран, че са я баннали. Помоли ги да ти дадат още един шанс и им кажи, че няма да ги разочароваш. В тоя дух трябва да се действа, ако се правиш на отворен, няма да я върнат.

Ами, не може ... имаше бутон за обжалване, но и да напиша причината! Нямаше поле за текст, което доста ме учуди! Но пише: If you think your Page was unpublished in error, you may appeal the decision. If your appeal is denied, your Page will be deleted permanently. ...
т.е ако откажат, направо трият страницата! :D
Над 6 хиляди снимки ще отидат по дяволите и като си спомням, че са ми предлагали 5 цифрена сума за нея :X
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

На мен са му връщали страница, банната за Лайкджакинг - и redrum е прав - подходи позитивно с тях, за да ти я върнат.
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Колегите са прави. Както се казва „Блага дума, железни врати отваря“. Напиши им едно писмо и кажи да видим какво е станало.
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Пишеше се от някъде, потърси откъде можеш да подадеш appeal. Не помня как беше, слава Богу не ми се е налагало скоро. Най-добре преди да им пишеш го пусни тука да го погледнем (или ми го прати на лс, пък може и да успея да го дообогатя). Успех!
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Най-добре тука да го пусне, ако не му е проблем. Ще се опитам и аз евентуално, ако има нужда да добавя нещо. Пък и може да служи за пример на други с този проблем, ако има ефект естествено. :)
 
Аз ти следях страничката.. и мисля, че е заради снимките "колко харесвания ще събере еди кой си" или " да съберем харесване за "

Тези са забранени от фейсбук.. може и от това да е!

Успех! Дано ти я върнат!
 
От: Re: Проблем с FACEBOOK страница?

Аз ти следях страничката.. и мисля, че е заради снимките "колко харесвания ще събере еди кой си" или " да съберем харесване за "

Тези са забранени от фейсбук.. може и от това да е!

Успех! Дано ти я върнат!

Да, може би това не е според правилата ... Но щяха да я баннат и това е! А, те ми излагат причина, че съм качвал някакви снимки, водещи до депресии и самоубийства! Е, как тази снимка:
1545110_10153716673500237_1600579563_n.jpg


ще води до самоубийства?! :D
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Ами някой, който се е оженил на 20 е видял снимката и е осъзнал, че казаното е вярно и се самоубил. По друг начин не си го обяснявам. :D :D :D
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Пишеше се от някъде, потърси откъде можеш да подадеш appeal. Не помня как беше, слава Богу не ми се е налагало скоро. Най-добре преди да им пишеш го пусни тука да го погледнем (или ми го прати на лс, пък може и да успея да го дообогатя). Успех!
Ами никъде нямаше по настройки и всякакви места по страницата, но открих как да аламирам:
https://www.facebook.com/pages/appeal?id=ид-то на страницата ...
Обаче на какъв език да бъде и какво точно да бъде? :)
А и вече аз пуснах веднъж - имаше бутон точно под оцветеното в червено и прие обжалването и ако пусна пак, няма ли да има негативен ефект
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Влез си в емейла,на който ти е регистриран профила и си админ на страницата. Ако има писмо от ФБ, за страницата, пиши им там. Пиши им на български, не е проблем.
 
От: От: Проблем с FACEBOOK страница?

Влез си в емейла,на който ти е регистриран профила и си админ на страницата. Ако има писмо от ФБ, за страницата, пиши им там. Пиши им на български, не е проблем.
Това беше първото, което направих ... Но виждам, че мейлът e само информативен - само дава инфо за промяната в страницата, харесвания и т.н
Иначе ето какво получих като съобщение:
6981086J.png
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Както чета из американските форуми, ако до след 15 дни от моето обжалване не предприемат нещо от ФБ, тя ще си остане така завинаги?! :(
На 22-ри стана това ...
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Ах недей да копираш снимките на маймунджелъци страницата е на 1 фр ... :D
 
От: Проблем с FACEBOOK страница?

Ах недей да копираш снимките на маймунджелъци страницата е на 1 фр ... :D

Глупости ... от месец тя вече е моя! :D
Много ме учуди колко е активна за размера си! :shock:
 

Горе