Проблем с mailchimp!

hardlemm

Active Member
Здравейте, пробвам да настроя аътуматион campaigns в мейлчимп и в частност ecomerce мейлите. Направих няколко темплейта, но на всички не показва продуктите от сайта, които трябва да извлече от нови, abondon cart и тн.



Като си пратя тест мейл, полученият тест мейл също не е със продуктите и другите линкове -

Като цъкна на preview и дам отметка в дясно на Enable live merge tag info ми показва съобщението както трябва да е:



Като проверя линковете ми дава
No preview available
This link contains a mergetag, anchor, mailto or some other destination that our website photographer refuses to visit.



Може ли някой да каже това нормално ли е? Ако не, къде бъркам ? Ползвам безплатния план на мейл чимпа, може ли затова да не ги показва? Магазина уж са свързани и синхронизирани.

ПС: Ей няма нищо безплатно вече и photobucket вече иска пари!
 
Ползвайте официалния плъгин на Mailchimp за интеграцията.

За да сте сигурни, че тествате правилно abandoned cart имейла си направете тестова поръчка и изчакайте. Няма как да си пратите тест имейл и да ви даде реални продукти, защото реално няма изоставена поръчка. Според мен това е проблемът.
 
Ползвайте официалния плъгин на Mailchimp за интеграцията.

За да сте сигурни, че тествате правилно abandoned cart имейла си направете тестова поръчка и изчакайте. Няма как да си пратите тест имейл и да ви даде реални продукти, защото реално няма изоставена поръчка. Според мен това е проблемът.
Да и аз така си помислих, ама проблема е и при останалите, при тест новите продукти са си все нови, нали ?
 

Горе