Проблем Internal Server Error

Zdravko.Kapanov

Active Member
500 Internal Server Error

Някакви идеи как да го фиксна :?:

В error log ми дава: [14-Apr-2015 11:37:47 Europe/Sofia] PHP Warning: Module 'sqlite' already loaded in Unknown on line 0
 
От: Проблем Internal Server Error

Погледни си .htaccess файла.Принципно от него бие подобни 500.
 
От: Проблем Internal Server Error

Чакай да намеря кристалната топка и ще видим.
 
От: Проблем Internal Server Error

Някакви идеи как да го фиксна :?:

Да, приблизително 10000 идеи, колкто са и предполагаемите причини. Защо не кажеш каква е системата или framework-а, на базата на който е изграден сайта? Дали получаваш грешката на заглавната страница или и на вътрешните, дали е при GET или POST заявкта. Т.е. дали е когато отваряш страницата или когато попълваш информация в нея и я изпратиш към сървъра? Какъв хостинг използваш - споделен, VPS, нает сървър, домашен, гаражен, с поддръжка, без поддръжка, на linux или на windows ?
 
От: Проблем Internal Server Error

Не е сайт. Не бях влизал в cpa panela от няколко месеца, но ми потрябва, за да изпробвам 1 скрипт и ми даде тази грешка, има само 1 файл (index.php). Използвам споделен Host.
 
От: Проблем Internal Server Error

Не е сайт. Не бях влизал в cpa panela от няколко месеца, но ми потрябва, за да изпробвам 1 скрипт и ми даде тази грешка, има само 1 файл (index.php). Използвам споделен Host.

Пак нищо не каза. И щом е споделен защо пишеш тук а не на съпорта?
 
От: Проблем Internal Server Error

Мммм и това че е събота има ли значение, кой е хостинга.Всяка сериозна фирма има 24/7 съпорт.
 
От: Проблем Internal Server Error

Момчета, това което правят българските хостинги за вас, го няма никъде другаде.

До 24 часа ще получиш отговор, че sqlite работи, проблема е в скрипта и трябва да пишеш на автора му или евентуално техни девелопъри могат да помогнат срещу $75 на час.
 
От: Проблем Internal Server Error

Напълно подкрепям мнението на sysadmin!

Тези от вас, които не работят за клиенти извън България и не са се сблъсвали с хостинг провайдъри отвъд океана, а и не е нужно дори да са толкова далеч, нямат идея за какъв "SUPPORT" става дума. Понякога се чака с дни за fix на елементарни проблеми, зависещи изцяло от хостинга.

Последния ми случай беше със създаване на един обикновен допълнителен FTP акаунт на клиент ползващ heartinternet.co.uk. Tрябваше да си пишем оклло 2 дни, за да може новосъздадения FTP акаунт да успее да се логне и да работи нормално.

Така, че и според мен, тук в BG съпорта си е на доста високо ниво.
 
Последно редактирано:

Горе