Програма за ефективно управление на задачите

Fozzy

Well-Known Member
Ще се радвам да препоръчате някой task manager :) Имам малко специфични изисквания и колкото и да обикалям из нета, все не мога да открия каквото ми трябва.

Та, това което ми трябва е следното:

1. Много прост task manager.
2. Трябва да е декстоп приложението, като е максимално леко, защото в момента не падам под 80% на използваната RAM, а са 8 ГБ.
3. Подсещания.
4. Опция за recurring.

Как си го представям?

Задача
Дата
Повторение
Напомняне

Това е всичко, нещо съвсем елементарно. Честно, не разбирам защо всички такива програми са толкова комплексни и за да добавиш задача трябва да направиш 50 клика с мишката. Оказва се, че ако искам да си оптимизирам времето и да не пиша по бялата дъска, аз губя по няколко часа на ден, за да "планирам".

Споделете опит :)
 
От: Програма за ефективно управление на задачите

Аз ползвам Wunderlist - https://www.wunderlist.com. Отговаря на твоите критерии. Има и мобилен апп - да те подсеща когато си в движение.
 
Re: От: Програма за ефективно управление на задачите

Аз ползвам Wunderlist - https://www.wunderlist.com. Отговаря на твоите критерии. Има и мобилен апп - да те подсеща когато си в движение.

Мерси :) Изглежда доста приятно. Малко по-тежко е отколкото мислех, но се преживява. Единствено не ми харесва синхронизацията. Може ли да се изключва?
 
Мерси за препоръката отново, но май ще отпадне. След добавянето на 20 таска започна да яде по 400 600 к памет, което е убийствено направо :)
 
От: Програма за ефективно управление на задачите

Бих препоръчал един лек таск менажер, който ползвах близо 2 години: Rainlendar
 
От: Re: От: Програма за ефективно управление на задачите

Единствено не ми харесва синхронизацията. Може ли да се изключва?

Ами чесно казано не знам ... аз ползвам онлайн варианта, защото се местя между няколко компа и офлайн вариант няма да ми върши работа.
 
Re: От: Програма за ефективно управление на задачите

За вин можеш да ползваш таск шедулъра.
има опция 'покажи съобщение'
и всичко друго, което искаш + още
 
Re: От: Програма за ефективно управление на задачите

Бих препоръчал един лек таск менажер, който ползвах близо 2 години: Rainlendar

Перфектно е на пръв поглед. А и от гледна точка памет не е хищно, така че явно това ще бъде :) Мерси!
 

Горе