Програма за издаване на фактури за Mac

desoe

Well-Known Member
Здравейте,

вкъщи всички сме с Mac-ове, поради което търсим работещ софтуер за издаване на фактури, който да можем да ползваме на нашите операционни системи. Популярните такива, които са поддържани и на български език, явно работят само с Windows.

Някакви идеи какво можем да ползваме?
 
замислете се за онлайн платформа. В противен случай ми е чудно как ще синхронизирате в реално време поредните номера на фактурите и базата данни с контрагенти между многото МАС-ове.
 
Аз също съм на Макове и iOS. Ако си с Мтел Бизнес, говорете с отговорника си. Доколкото знам даже е безплатна услуга.

PS: или съм се заблудил за безплатното , или е променено. Ето актуален линк https://a1.digital/bg/zoho-invoice/
 
Последно редактирано:
Примерно invoicepro.bg, зависи само от това да имаш браузер, не и от операционната система. Има поне десетина сайта още с подобни функции.
 
Проблемът е, че счетоводителката иска да ги следи и отчита, а до момента е работила само с Микроинвест. Та и тя самата не знае как може да се следят, за да ни води правилно счетоводството.
 
Проблемът е, че счетоводителката иска да ги следи и отчита, а до момента е работила само с Микроинвест. Та и тя самата не знае как може да се следят, за да ни води правилно счетоводството.
сменяй счетоводителката веднага. Ако не знае как да ги следи и сак вие да ги издавате изобщо не е за тоя занаят.
 

Горе