Програми за създаване на линкове

Panchev97

New Member
Здравейте! Начинаещ съм в СЕО сферата от скоро започнах да чета за СЕО и имам няколко въпроса. Искам да се занимавам с фрийланс и видях че много хора предлагат "създаване на backlinks", интересува ме дали може да се прави това с програми, защото разглеждах някой програми като senuke,scrapebox, но не мога да им разбера точно работата и какво вършат.
 
От: Програми за създаване на линкове

Щом си начинаещ те съветвам да оставиш тези програми. С тях трябва да се внимава и да се знае кое какво прави. Не прескачай стъпалата през едно, следвай си обикновени, натурални уайт техники и ще постигнеш повече.
 
От: Програми за създаване на линкове

Аз се занимавам с линк билдинг и те съветвам да не използваш гореописаните програми. Още повече, че повечето, които търсят създаване на линкове искат да са направени ръчно, а не чрез софтуер.
 
От: Програми за създаване на линкове

За да ги има туловете, значи работят. Въпроса е, че трябва да се пипа хитро и внимателно. Ширпотребата не върши работа.
 
От: Програми за създаване на линкове

Това вече не се търси много, преди 3-4 години предлагах бая линкбилдинг услуги ( аутоматед ) - от скрапбокс ми бяха 70 процента от приходите. Вече не си струва, аз жалко че към 400-500 долара съм изхабил за лицензи за всякакви такива програми, които дори ги нямам инсталирани вече, камо ли да помисля да ги ползвам.
 
От: Програми за създаване на линкове

Гледай това, което четеш да не е по старо от миналата година, щото за 2 години много неща се промениха
Основно и изцяло наблегни на on-page оптимизация.
 
От: Програми за създаване на линкове

Тия програми работеха преди години, вече никой не ги ползва, дори на голяма част от тях им е спряна и поддръжката.
 

Горе