Продавам ЕН директория за сайтове на 3 г. с посещения

archangelcho

Active Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Имам една директорийка за качествени сайтове, която искам да продам.
Сайтът е b-my.com,
ПР 1
Алекса 355к
Ето статистика за посещенията: tyxo.bg/d/116053/monthly . Импресиите стигат до 4 хиляди на месец.
За монетизация съм сложил Читика, и правя около $5 долара на месец от нея. С алтернативата на Гуглио може да се увеличат до в пъти приходите, понеже Читиката не е толкова ефективна.

Сайтът не съм го пипал от години, натрупали са се 8-9 хиляди сайта за одобрение (текущо са вкарани около хиляда и нещо), с които новият собственик трябва да се занимава и избере дали да ги включи в директорията. Ако някой се занимава с нея, директорията ще се представя доста по-добре. Има възможност за платени събмитвания също.

Сайтът е модифициран с цел оптимизация, за всяка страница са направени уникални заглавия и описания (мисля). Освен това структурата на страниците е оптимизирана също.

Старо сайтче, с кратък домейн, с приходи и посещения. Нова цена: $74

При въпроси, пишете.
 
Последно редактирано:
От: Продавам ЕН директория за сайтове на 3 г. с посещения

Домейнът е много готин. Нямам възможност в момента, иначе бих взел сайта само заради него
 
От: Продавам ЕН директория за сайтове на 3 г. с посещения

Да, хич не е лошо домейнчето и според мен. А си е стар сайт с посещения, който директно може да бъде монетизиран. Трафикът не е и от вчера.
 
От: Продавам ЕН директория за сайтове на 3 г. с посещения

Да и домейна е просто трепакулис за ен шоп/офертник/групово :wink: Дип че не се занимавам със шопове, еле па енг, иначе да съм го отнесъл като боко лентичка :D


И моля не чеквайте ofertnik.com - зает е ;)
 

Горе