Продава се: Продавам НЕВИЖДАН скрипт и ноу-хау за печелене на огромни доходи!

Millionaire

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, колеги! Преди няколко месеца мой добър приятел от САЩ, интернет предприемач като нас, ме запозна със уникална възможност за печелене на огромни пари от криптовалути, разработили са уникален скрипт, който монетизира страшно много почти всякакъв трафик и е потенциална златна мина, самият аз само за няколко месеца успях да развия до 4 цифрен месечен доход, който в момента ми е абсолютно пасивен, продължавам да настъпвам само за да мащабирам още повече (цел 10к на месец)! Много трудно за пренасисщане, и като цяло сега е момента да хванем вълната! Методът е малко черен (blackhat), така че публично няма да изпадам в обяснения, какво точно представлява методът и скрипта, всеки, който има интерес, може да ми пише ЛС за повече информация.
Успех на всички !
 
Здравейте, колеги! Преди няколко месеца мой добър приятел от САЩ, интернет предприемач като нас, ме запозна със уникална възможност за печелене на огромни пари от криптовалути, разработили са уникален скрипт, който монетизира страшно много почти всякакъв трафик и е потенциална златна мина, самият аз само за няколко месеца успях да развия до 4 цифрен месечен доход, който в момента ми е абсолютно пасивен, продължавам да настъпвам само за да мащабирам още повече (цел 10к на месец)! Много трудно за пренасисщане, и като цяло сега е момента да хванем вълната! Методът е малко черен (blackhat), така че публично няма да изпадам в обяснения, какво точно представлява методът и скрипта, всеки, който има интерес, може да ми пише ЛС за повече информация.
Успех на всички !

Няма лесни пари. Още повече ако това е "истина", то не виждам смисъл защо ще се занимаваш да продаваш.... :) Ако аз изкарвам дори по 3к долара на месец, въобще няма да си помисля да си продам машината за пари.

Такива като теб трябва да се банват от този форум.
 
Кой е казал, че са лесни? Изисква се работа, просто нисшата е нова и с голям потенциал, защо да не продавам скрипта, та той това му е идеята да помага на хората да работят и да печелят, и по този начин да печелят и авторите. По твоята логика, ако някои печели от онлайн магазин и може да прави такива, то не е нужно да прави, щото си печели от неговия... Такива като е тебе трябва да спрат да завиждат и хейтват по форумите и да почнах да бачкат и може би ще и изкарваш и дори повече от 3к :)
 
Не ми става на 100% ясно каква е твоята цел. Да спечелиш еднократно от продажбата на скрипта или да печелиш % от приходите на купувача на скрипта.
Мислил ли си да си направиш сайт и да пускаш платени реклами на сайта, за да направиш повече продажби на скрипта.
 
По пътя на логиката човека, ако има такъв скрипт наистина няма нищо лошо в това да го продаде!
Той няма да спре да печели, а дава възможност и на други, като ще доприпечели от продаването на скрипта.

Все едно преди с лайкджакинга като се продаваха скриптове аз съм продал на 10 човека а продължих да си го работя и си вадех каквото вадех и преди продажбата.

Имам интерес, ако може повече инфо и цена на скрипта, както и най-вече как работи - какво прави и какво е нужно да го ползвам. Благодаря!
 
Ще се радвам някой да напише коментар за този скрипт, дали има някаква полза от него или не. Но нека коментара не е от собственика му :)
 
Тоя както успя да нацели толкова "вълшебни" думички в един абзац, тва ако беше мойот форум системата щеше да го банне още догато пише "негър".
 

Горе