Продавам Темплейт

CyberBass

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам следния темплейт: www.ivan-vazov.com/webloz Бях го направил за едно състезание за Уеб Дизайн обаче вече не ми трябва. Имам го кодиран и за Joomla. Цена на самия темплейт 15лв. Кодиран за Joomla 35лв. Може и коментар по цената.
 
От: Продавам Темплейт

Правил съм ... Но ако правя ще отнеме малко повече време тъй като за Joomla за ден два го кодирам :) Зависи и от сложността ест.
 
Да, темплейта го бива. По-добре го смали малко, че ще ти го свият веднага.
 
От: Продавам Темплейт

Изпрати ми цена на дизайна, за да ми го направиш за joomla, да го качиш и конфигурираш на хостинга ми (категории, страници ...)

Искам същата информация за дизайна ако е на wordpress.

Ще бъде ли препродаван или е уникален?

Поздрави!
 
От: Продавам Темплейт

Дизайна е смален. Той е кодиран за Joomla вече има само леки промени цената на темплейта за Джумла е 35лв. Темплейта за Wordpress до седмица мога да ти го направя пак 35 лева. Ако искаш и двата дизайна за двете системи 55лв. :) УНИКАЛЕН Е няма да го препродавам защото имам желание да правя темплейти и не съм останал само на тоя такаче проблеми нямаш. Можеш да ме намериш в скайп: PagoMup да се разберем допълнително. Както и да използвам тоя пост ако някой има нужда за някакви темплейти и кодиране независимо за каква система нека пише.
 
От: Продавам Темплейт

Тъй-като човека който щеше да го купи се оказа несериозен, ако някой има интерес за темплейта нека пише :)
 

Горе