Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

CyberBass

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Представям ви уникален и напълно автоматизиран уебсайт:

nnwksx.jpg


* Професионален дизайн и с богато съдържание - всеки филм идва с детайлно описание
* Напълно автоматизиран - сайта се ъпдейтва самичък използвайки качествени източници.

Какво включва сайта:

1. Огромна база от данни, съдържаща 51,054 филма в 21 жанра
2. Филмите, новите и трейлърите се ъпдейтват автоматично от IMDb и Yahoo и не се налага да правите какво и да било.
3. Администраторски панел, от където можете лесно да промените настройките на сайта, потребителите и различни функции.
4. Богато съдържание и допълнителни филмови раздели - театър, видео, галерия, форум...
5. Ценно домейн име - Movie Tendency, което в превод означава "филмова тендеция".
6. Подръжка и осигуряване на всякаква помощ при изискване за промяна на сайта от клиента.

Линк: http://movietendency.com/

ЦЕНА: 450лв.

Ако имате някакви въпроси пишете в темата или ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

МНОГО ПРИЯТНО САЙТЧЕ :)
но като отида на пазара никога не си купувам краставици от сергия на която няма обявени цени - напук на него си купувам от съседа му :)
същото се отнася и за всякакви други стоки ... приемам че щом продавача го е срам да каже какава е цената публично - значи и самия продавач усеща че се е изхвърлил много и чак го е срам да я каже ?
или не съм прав?
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

МНОГО ПРИЯТНО САЙТЧЕ :)
но като отида на пазара никога не си купувам краставици от сергия на която няма обявени цени - напук на него си купувам от съседа му :)
същото се отнася и за всякакви други стоки ... приемам че щом продавача го е срам да каже какава е цената публично - значи и самия продавач усеща че се е изхвърлил много и чак го е срам да я каже ?
или не съм прав?

Мне, просто ми беше любопитно колко ще дадът за сайта :) сложих цена...
 
От: От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

1во информация за трафик, от къде идва ?
2ро приходи и тенденции за развитеие
също и това е Джумла с готов шаблон
http://demo.gavickpro.serwery.pl/joomla15/may2009/
съмнява ме да си го закупил, поправи ме ако греша
Тромав е сайта на някой места

Домейна е хубав ;)

edit: попринцип имам интерес за закупуването на подобен сайт
но готовата система и дизайн силно ме спират от това
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

Джумла е. Е темплейта да ти мяза на темплейта каквото е бил сега единствено менюто е същото ;) но и незабравяй че модулите в сайта са уникални :)
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

цената ти бива сайта е поизпипан доста ...

къф е трафика и що не са му сеу-нати малко линковеете поне
да вади 'зричения гори у адресноту
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

Както виждате сайта е нов не е разпространяван или регистриран в търсачки, мога да го регистрирам поне pr4 да стане но цената му най вероятно ще искам двойна. Искам му такива пари поради простата причина че всичко е пълно с информация с две думи като цяло заради базата данни галерии новини класации видеота трейлари и тн... Ако имате върпси питайте ;)
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

много му искаш на сайта. от всичко домаейна е добре..ако някога го продаваш обади се.
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

много му искаш на сайта. от всичко домаейна е добре..ако някога го продаваш обади се.

Не ми трябват мнения от тоя род както и в други теми пишете постоянно пълните темите с глупави отговори ще ви помоля тук такива от сорта "ама много му искаш" "ама то готов дизайн" и само да търсите с какво да се заядете и да се правите на големи разбирачи не ми се нравят такива апък да съм ви задължил да пишете НЕ така че като много му искам играй си да вкарваш такава голяма информация на рака ;) успех ти ми се обади 2020 като я напълнеш :D
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

когато си пуснал тема и продаваш сайт ще търпиш и критики и отговаряш на всякакви въпроси . ако не си го осъзнал продължавай в същия дух до и след 2020г.
Що се отнася до базата - има и лесни начини. ама.явно си намерил най трудния..
Успех в продажбата на сайта.
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

Абе ти си много чуден човек ти като отидеш в магазина да си купиш едно кисело мляко какво със продавачката ли почваш да се пазариш "абе на тва кисело мляко 50 стотинки му стигат ето ти ги и ми го дай" така ли правиш.. Точно и ясно съм написал цена на КОЙТО не му отърва да не я коментира бахти злобарчетата сте нали знаеш по умния отстъпва пиши по темата хич и няма да те отчета повече слабо ме интересуваш :) както и другите които се пазарят.
 
От: От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

Абе ти си много чуден човек ти като отидеш в магазина да си купиш едно кисело мляко какво със продавачката ли почваш да се пазариш "абе на тва кисело мляко 50 стотинки му стигат ето ти ги и ми го дай" така ли правиш.. Точно и ясно съм написал цена на КОЙТО не му отърва да не я коментира бахти злобарчетата сте нали знаеш по умния отстъпва пиши по темата хич и няма да те отчета повече слабо ме интересуваш :) както и другите които се пазарят.

ааа нещо си в грешка пи4 тука е пазар а не магазин и затова хората ще се пазарят, а и още нещо кой от модулите то4но си написъл че нещо не ми е ясно?
 
От: Продавам Уеб сайт за: Филмови ревюта, трейлъри и новини (MovieTendency.com)

Cyberbass категорията във форума не се казва магазин, а пазар.
Не знам за теб, но аз като отида на пазар да купувам домати става следното нещо.
Има въпроси от рода:
1. Защо тези домати имат такава цена
2. Кой им е производителя
3. Ако са последни започвам да се пазаря да ги намалят понеже се изчистват от стоката си.

Така, че peace братко трябва да поемаш всякакъв тип въпроси. Иначе ще си останеш само с мерака да продаваш. Иначе на мен сайта ми харесва признавам си дано в digital point да можеш да го продадеш на цената която искаш.
 

Горе