Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте,

Продавам онлайн магазин за часовници 2-ра класа (Ben Sherman, Adidas, Identity и т.н) Магазинът прави по 20-30 уникални посетители на ден и ~50лв приходи на месец. Освен това всеки месец ще ви предлагам по 10-15 модела часовници на прилични цени ако закупите 20-100 бройки. Цената е 500лв. и не подлежи на коментар. Ако има заинтересувани повече информация на лично.

Поздрави,
Емил
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

А не е ли малко тъпичко да ми продадеш сайта да ти платя, а след това продължава да минава през теб стоката и да си правиш парите от сайта? Целта на продадения бизнеса не е ли да се разбули всичко и вече новият собственик си вкарва стоката и продава. Че така е много лесно хем продаваш сайта и му вземаш парите хем продължаваш да правиш пари от него.
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

Аз не го задължавам да си купува стоката от мен. Не се срамувам от сайта си даже се гордея с него, но по мои съображения няма да дам линк публично.
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

Е като се напише на ЛС-голяма тайна ,голямо нещо е това.
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

имиле имиле... понеже нещеш да даваш линк се наложи да ровя да търся какъв е тоя пусти сайт... намерих го
не е трудно за всеки с малък опит в нета... хубав сайта не е лош, обаче не ми харесва начина по който предлагаш
надявам се че е така заради крехката ти възраст и неопитност в бизнес сферата...
НЕ може да предлагаш сайт с 30 уникални и доходи 50 лева на месец... което ще рече 3 продажби в месеца, а да искаш да продаваш на едро стоката си на нещастния купувач:) 20-100 бройки ?
какво да ги прави - за колекцията си ли да ги събира?
И след това да казваш че понеже си добра душа за 700 лева ще му дадеш и контактите за купуване на часовници...
Щом някой иска да ги продава може да порови в нета и както ти намери сайта така да намери и откъде да ги зарежда?
Просто лъха наглост и то голяма от това ти предложение един вид аз да взема парата па купувача да си блъска главата...
Мога да тои гарантирам че няма да видиш 700 леванито 500 понеже нито излизаш както трябва в търсачките, нито бизнесът е с голем потенцял :)
И да се надяваме че след пет години - ще си по-добър човек а не нагло хлапе опитващо се да набута другите, само исамо да има парички за кафенце и количка
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

Аз се интересувам от часовниците. Може ли да ми изпратиш някакъв линк с часовниците да ги видя?
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

Аз се интересувам от часовниците. Може ли да ми изпратиш някакъв линк с часовниците да ги видя?
Ох, майкооо ! Квостана тука сега ??
Нали търсеше сайт с приходи 200 и нагоре ?
тука стана ебати битака !
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

Момчето с такива теми опипва пазара.По този начин от предложенията,получени на ЛС,придобива по-ясна представа какво предлага кухнята на конкуренцията и докъде е стигнала в разитието си.И това го има в играта.


Извинявам се за офтопика bluefighter.
Ох, майкооо ! Квостана тука сега ??
Нали търсеше сайт с приходи 200 и нагоре ?
тука стана ебати битака !
 
От: Продавам готов онлайн бизнес (търговия)

и аз проявявам интерес ...ако може на лс да видя сайта ! :)
 

Горе