Продавам дизайн на сайт !

irrealizable

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Продавам дизайн на сайт. Кръстил съм го „GrandTutorials-bg.com“. В пакет със сайта вървят и всички работни файлове: PSD, FLA, прилежно подредени. Кодингът е перфектно написан, без грешки и с коментари навсякъде.

- дизайн в PSD формат
- нарязан и кодиран до xHTML/CSS , идеално подреден кодинг и коментари навсякъде /incl. shortcut icon/
- вложен е FLASH /header/
- продава се с работните файлове, които съм подредил и съм направил разбираеми за всеки
- направил съм и страниците „Начало“ , „За Нас“ и „За Контакти“
- еднаквост под всички браузъри


Дизайнът е авторски !

За повече информация и за контакти – skype: irrealizable

Цена: 80лв. /при интерес е възможен лек коментар/

+ 1 седмица поддръжка след продажбата

Screenshots:

Начало
За Нас
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайн на сайт !

И аз така казвам, не бих си направил труда да си инсталирам Скайп, да търся акаунти и т.н. само и само за да си набавя една снимка на продукта, който се предлага, без да знам дали въобще има шанс да ми хареса и да отговаря на моите нужди.
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Добавих снимки. Да уточня, че само header-a е на Flash, не включва менюто, то е на CSS.
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Не съм много компетентен по темата, но защо да купувам дизайн на сайт, като мога да ползвам open source template. Под дизайн в случая нещо различно ли се има впредвид?
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Ако дизайна се закупи с ...ъм, да го кажем "ексклузивни права", т.е. след като го купиш спира да се предлага за други желаещи - има смисъл, така сайта ти ще е с уникален вид.
Докато ако ползваш свободно разпространяем темплейт бъди сигурен, че този темплейт е вече ползван поне 100-200 пъти с леки промени.

Като гледам предлаганото от автора на темата, поиграл си е на Фотошоп и го е нарязал, ако го е и написал както трябва би могъл да му вземе 50лв. Все пак не разбирам за какво ще е на флаш хедъра?
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Каква е гаранцията, че този теплейт ще спре да се предлага?
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Ако дизайна се закупи с ...ъм, да го кажем "ексклузивни права", т.е. след като го купиш спира да се предлага за други желаещи - има смисъл, така сайта ти ще е с уникален вид.
Докато ако ползваш свободно разпространяем темплейт бъди сигурен, че този темплейт е вече ползван поне 100-200 пъти с леки промени.

Като гледам предлаганото от автора на темата, поиграл си е на Фотошоп и го е нарязал, ако го е и написал както трябва би могъл да му вземе 50лв. Все пак не разбирам за какво ще е на флаш хедъра?

Да правиш свой дизайн на Photoshop не е да си си поиграл просто с него. И хедъра е на Flash за да е по-разчупено. Като знам, как съм го правил... Мога да Ви уверя, че кодингът е перфектен, а 50лв. ако искаш бройка ще ти дам. Като гледам за 50$, какви умряли темплейти продават и то бройка, 80лв. може да се каже, че е дори по-малко от нормалното + че те не ти дават работните файлове и не ти пишат обяснения, кой знае колко... Но все пак казах, че за сериозни хора ще направя отстъпка малка. А гаранцията, че няма да го предлагам повече съм Аз. :wink:

Също така, при свободните темплейти, те задължават да държиш линка на производителя на този темплейт постоянно...
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам дизайн на сайт !

Да правиш свой дизайн на Photoshop не е да си си поиграл просто с него. И хедъра е на Flash за да е по-разчупено. Като знам, как съм го правил... Мога да Ви уверя, че кодингът е перфектен, а 50лв. ако искаш бройка ще ти дам. Като гледам за 50$, какви умряли темплейти продават и то бройка, 80лв. може да се каже, че е дори по-малко от нормалното + че те не ти дават работните файлове и не ти пишат обяснения, кой знае колко... Но все пак казах, че за сериозни хора ще направя отстъпка малка. А гаранцията, че няма да го предлагам повече съм Аз. :wink:

Също така, при свободните темплейти, те задължават да държиш линка на производителя на този темплейт постоянно...
да но за 50$ тия умрелите ги купуват в САЩ не тука,тука цените са други...
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Също така, при свободните темплейти, те задължават да държиш линка на производителя на този темплейт постоянно...
Не мисля, че важи за всички предлагани свободни темплейти и не съм го направил.
 
От: От: Продавам дизайн на сайт !

Не мисля, че важи за всички предлагани свободни темплейти и не съм го направил.
той говори попринцип това е въпроса с правата... но все пак сме в България и много малко хора ги спазват...:)
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Ами смятам, че 80лв. е нормална цена дори и за България с оглед на това, какво предлагам. Да предположим, че сваля на 50лв. . Тогава идва някой и си казва "50лв. ? Това много евтино, нещо сигурно не е както трябва. Тоя е измамник некаф." А в противен случай "Аа 80лв. няма да дам, много скъпо." Прав ли съм или греша ? Но да не се отклоняваме. Все пак да уточня, че уникалните цени на темплейти от нета започват от $1500. Тогава си е само твой. :wink:
 
От: Продавам дизайн на сайт !

Нова цена: 70лв.

По-надолу от това няма да свалям !
 

Горе