Продавам домейн с хостинг...

tonib

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Така... Тъй като ме мързи да си развивам сайта и да добавя каквото и да е в него се сетих, че мога да го продам вместо само да събира прах.

Сайта е LoveMeh.com - домейна е закупен преди половин година (27 ноември 2008 ) и изтича на 27 ноември 2009. Закупен е заедно с хостинг от PowWeb, който също изтича на 27 ноември 2009. Повече информация за вида хостинг можете да видите в сайта им.

Може да се ползва за направата на сайт за направата на сайт за запознанства (това ми беше първоначалната идея), сайт със всякаква информация на тема любов, романтика и т.н. и каквото още ви хрумне.

Цена не мога да определя - който предложи най-много той го взима (стига разбира се да съм съгласен на тази цена).

За въпроси, коментари и всичко останало: в темата, на ЛС или скайп (под аватара го има).
 
От: Продавам домейн с хостинг...

Directory has no index file.
Browsing this site or directory without an index file is prohibited.

If you are the site's webmaster, you can remedy this problem by creating a default HTML page with one of the following names:

index.html
index.htm
default.htm
Default.htm
home.html
Home.chtml
NOTE: Filenames are case sensitive, i.e., Home.html is not the same as home.html

Това ми излиза...
 
От: Продавам домейн с хостинг...

Не продавам сайт. Продавам домейн + хостинг. Ти трябва да си направиш сайт/блог или каквото там искаш. :|

@alexer, моя грешка.
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн с хостинг...

Така... Тъй като ме мързи да си развивам сайта и да добавя каквото и да е в него се сетих, че мога да го продам вместо само да събира прах.

Съжалявам, но от това което си написал ясно се разбира, че продаваш сайт.
 

Горе