Продавам домейн prognozite.org

От: Продавам домейн prognozite.org

Нищо лично, но един домейн от ICN.bg струва "17.46 лв.", а ти го даваш за 30$ тоест това са 42лв. Един домейн, който няма никакви посещения, защото средно 15 посещения неса никакви посещения. Така, че няма кой да излъжеш с този домейн. :)
 
От: Продавам домейн prognozite.org

Нищо лично, но един домейн от ICN.bg струва "17.46 лв.", а ти го даваш за 30$ тоест това са 42лв. Един домейн, който няма никакви посещения, защото средно 15 посещения неса никакви посещения. Така, че няма кой да излъжеш с този домейн. :)

Хайде купи си точно тоя домейн за 17.46 от където искаш?
Може и според теб да е висока цената, но никой не те кара да купуваш, дори да отваряш темата. Бива ли да си се регистрирал вчера и вече да се заяждаш с цените на хората?
 
От: Продавам домейн prognozite.org

Нищо лично, но един домейн от ICN.bg струва "17.46 лв.", а ти го даваш за 30$ тоест това са 42лв. Един домейн, който няма никакви посещения, защото средно 15 посещения неса никакви посещения. Така, че няма кой да излъжеш с този домейн. :)

Нищо лично, ама съвсем не си в час :D
 
От: Продавам домейн prognozite.org

Да никак несъм в час!!!

Ако отворите прекрасният сайт на ICN.BG ще видите цените, но вас или ви мързи или няма друго обяснение. От вчера съм и какво от това, тук време на стаж ли трябва да имаш за да критикуваш :О ? Мисля, че тук всички са на едно ниво и всеки има право да критикува цени и всичко. А и от кога ICN.BG продават нещата в долари ;)

.eu 17.46лв. .com 18.66лв. .net 18.66лв. .org 17.46лв. .info 17.46лв. .bg 199.90лв. .бг 12.90лв.
 
От: Продавам домейн prognozite.org

За да ти обясня с две думи за какво става дума, те питам можеш ли да си купиш facebook.com за 18.66 лв.? Нали толкова струва .com домейн през ICN. Не, не можеш! Не можеш, защото вече някой го е купил. Без да съм му адвокат, човекът продава домейн, който смята, че е ценен примерно заради името си. Причините могат да са много, а като не те устройва - не коментираш и не се излагаш.
 
От: Продавам домейн prognozite.org

За да ти обясня с две думи за какво става дума, те питам можеш ли да си купиш facebook.com за 18.66 лв.? Нали толкова струва .com домейн през ICN. Не, не можеш! Не можеш, защото вече някой го е купил. Без да съм му адвокат, човекът продава домейн, който смята, че е ценен примерно заради името си. Причините могат да са много, а като не те устройва - не коментираш и не се излагаш.

Да те питам първо, какво ми сравняваш facebook, който е посещаван от цял свят и няма човек, който да не го знае. А на тоя домейна едва неска го видях и то в тази тема и на това което казва, че имало ценно в него искам да каже какво точно е! Посещения няма, сайта не го дава с домейна.. то какво друго му остана? Все едно аз имам домейн .info(да не правя реклама няма да го дам), но го имам и струва в ICN 17.46лв, но аз съм го взел от shell-bg за 8лв и решавам, че ми е много ценен и ще ми се откъсне от сърцето и тябва да му взема 40лв ли ?

П.С Спирам да спора, че тази тема заприлича на общ чат.
 
От: Продавам домейн prognozite.org

В случая човекът продава дадена марка /домейн/. Понеже ти не я намираш за ценна, не означава, че за някого не би била. Примерът горе с facebook е чисто хипотетичен и е много лошо, че не го разбра:) Успех!:)
 
От: Продавам домейн prognozite.org

Домейнът е чудесен и само тези, които се занимават с тази ниша могат да го оценят. Не винаги се ценообразува спрямо трафик или PR.
 

Горе