Продава се: Продавам/заменям FB страници

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Здравейте, имам няколко малки FB страници, които към момента не поддържам, но и поради невъзможност за сливане, смятам, че биха били по-полезни на някой от друг.

Предлагам няколко начина да се сдобиете с тях. Имената на страниците ще дам на лично. Посочвате номера на офертата, както и дали искате да купите стр. или да направим размяна и ви изпращам линк към страницата.

И така, ето и повече информация:

Оферта 1 - страница №1

Страничка за интересни факти, носеща името на домейн (който вече не е активен). - брой фенове 227.

Тип оферта:

Продава се на цена 5лв. Възможност за плащане чрез PayPal, Банков превод, epay и ipay

ИЛИ

се заменя за:

  • Вариант 1: 1 статия на тема туризъм - минимум 300 думи, минимум 90% уникалност на текста. Аз ще дам и конкретната тема за писане.
  • Вариант 2: 1 FB профил с минимум 150 приятеля и не повече от 200 приятеля. Приятелите трябва да са българи и реални профили.
  • Вариант 3: "Наливане" на поне 150-200 фена в определена от мен фб страница - реални, бг потребители.

Оферта 2 - страница №2

Страничка, носеща име на вила - в сферата на туризма - брой фенове 1485.

Тип оферта:

Продава се на цена 12 лв. Възможност за плащане чрез PayPal, Банков превод, epay и ipay

ИЛИ

се заменя за:

  • Вариант 1: 3 статии на тема туризъм - минимум 400 думи, минимум 90% уникалност на текста. Аз ще дам и конкретната тема за писане.
  • Вариант 2: 5 FB профила с минимум по 150 приятеля и не повече от 200 приятеля. Приятелите трябва да са българи и реални профили.
  • Вариант 3: "Наливане" на поне 1000 фена в определена от мен фб страница - реални, бг потребители.
Оферта 3 - страница №3

Страница на забавна тематика, тоест няма определен свързан сайт или бранд с нея - брой фенове 1598.

Тип оферта:

Продава се на цена 13 лв. Възможност за плащане чрез PayPal, Банков превод, epay и ipay

ИЛИ

се заменя за:

  • Вариант 1: 3 статии на тема туризъм - минимум 400 думи, минимум 90% уникалност на текста. Аз ще дам и конкретната тема за писане.
  • Вариант 2: 6 FB профила с минимум по 150 приятеля и не повече от 200 приятеля. Приятелите трябва да са българи и реални профили.
  • Вариант 3: "Наливане" на поне 1200 фена в определена от мен фб страница - реални, бг потребители.

Оферта 4 - страница №4

Страничка за туризъм - брой фенове 1117.

Тип оферта:

Продава се на цена 10 лв. Възможност за плащане чрез PayPal, Банков превод, epay и ipay

ИЛИ

се заменя за:

  • Вариант 1: 2 статии на тема туризъм - минимум 400 думи, минимум 90% уникалност на текста. Аз ще дам и конкретната тема за писане.
  • Вариант 2: 5 FB профила с минимум по 150 приятеля и не повече от 200 приятеля. Приятелите трябва да са българи и реални профили.
  • Вариант 3: "Наливане" на поне 800 фена в определена от мен фб страница - реални, бг потребители.

ОФЕРТА ZERO: All in One

Включва закупуване на всичките 4-ри страници наведнъж.

Общ брой фенове: 4427
Цена: 30лв, вместо 40лв!
 
От: Продавам/заменям FB страници

Може ли имената на страниците на лично.
 
От: Продавам/заменям FB страници

пусни ми №4 да погледна, нови фенове се наливат за 6-7 лева за 1000, твоите натурални ли са или с лайкджак
 
От: Продавам/заменям FB страници

трябва ми някои да добави 10 000 бг фена в моя фб страница
 
От: Продавам/заменям FB страници

трябва ми някои да добави 10 000 бг фена в моя фб страница

Пусни си тема или прати запитване на някой потребител. Има хора, които се занимават с добавянето на фб фенове.
 
От: Продавам/заменям FB страници

Пусни си тема или прати запитване на някой потребител. Има хора, които се занимават с добавянето на фб фенове.

Здравей,

Моля да ми изпратиш адреса на страница номер 4 на лично.

Благодаря ти предварително!
 

Горе