Продава се: Продавам игри от Kinguin за 75-90% от цената им в сайта

sowik

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Мога да ви снабдя с каквото количество искате от която и да е игра в Kinguin за 75-85% от актуалната им цена в сайта.
Цената зависи от количеството, което купувате. Като например за една игра само цената ще бъде 85% от актуалната. За повече игри може да падне и до 75%, зависи от количеството.
Продавам само игри, не продавам гифт карти за Амазон, Стийм и т.н.

Всичко си е легално, не е свързано с carding и тем подобни. Ако се случи някой от ключовете, който сте купили от мен да е вече използван ще се свържа с поддръжката на Kinguin и ще се опитам да подменя ключа.

Също мога да ви предоставя фактурите, който ще получа от Кингуин, ако са ви нужни примерно за да докажете от къде сте купили ключовете за друг такъв сайт за продажби на игр.
 
Последно редактирано:
90% от 100, не е ли повече от 75% от 100 или моята математика не е като твоята :D

Как така цената може от 90% да падне до 75% :D
 
  • Haha
Реакции: DJO
90% от 100, не е ли повече от 75% от 100 или моята математика не е като твоята :D

Как така цената може от 90% да падне до 75% :D

75%-90% не са отстъпки, а крайна цена спрямо оригиналната. Ако играта струва 10лв ритейл и купиш една - цената е 9лв. Ако купиш 100 ще са по 7.5лв. Та да, твоята математика е крива :)
 
Тоест не математиката ми е крива, а обяснението.

С две думи според количеството предлагаш игрите с 10% или 25% отстъпка.
 
Пише си цената е 75-85% от актуалната, зависи от количеството, което искате да купите. Може и аз да не съм обяснил както трябва, радвам се че се изясни идеята ми сега :)
 

Горе