Продавам: изображения от Shutterstock

dudi

Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте,

в момента имаме активен абонамент в Shutterstock и търсим начин да избием част от инвестицията си тъй като имам определен брой свободни изображения.

Ако имате интерес към определен брой изображения може да ми пишете ЛС, ще предложим разумна цена.

Поздрави
 
От: Продавам: изображения от Shutterstock

Не нарушаваш ли лиценза? Там не пише ли, че нямаш право да продаваш изображенията на трети лица (както и да продаваш сайтовете с тези изображения на трети лица - лицето, притежаващо сайтовете трябва да е същото, което е платило за абонамент)?
 
От: Продавам: изображения от Shutterstock

Не нарушаваш ли лиценза? Там не пише ли, че нямаш право да продаваш изображенията на трети лица (както и да продаваш сайтовете с тези изображения на трети лица - лицето, притежаващо сайтовете трябва да е същото, което е платило за абонамент)?

Излагаш се, друг път по половин час се подготвяш за всеки пост за да изглежда, че знаеш всичко.
 
От: Продавам: изображения от Shutterstock

Обикновено не чета общи условия на сайтове, които не ползвам. Но преди време бях видял, че един сайт за изображения имаше подобни условия (бяха се сетили да ги напишат извън текста на общите условия, който обикновено не се чете от повечето хора).

YOU MAY NOT:
...
Resell, redistribute, provide access to, share or transfer any Visual Content except as specifically provided herein.

Ще трябва да се чете целия текст. Обаче думата resell се среща само веднъж...

http://www.shutterstock.com/license
 
От: Продавам: изображения от Shutterstock

Здрвейте,

все още имаме малко останали кредити, ако някой иска да се възползва, сега е момента.

Поздрави
 

Горе