Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

zaekyt

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
След последния PR ъпдейт отново имам 3 сайта с pr6 и много с pr5 и pr4. Има и най-различни тематики, а цените са добре, особено ако линкът е за година.

Може да ми пишете на ЛС или на [email protected] (предпочитано) с предпочитания за PR, език (български или английски) и тематика на сайта.
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

След последния PR ъпдейт отново имам 3 сайта с pr6 и много с pr5 и pr4. Има и най-различни тематики, а цените са добре, особено ако линкът е за година.

Може да ми пишете на ЛС или на [email protected] (предпочитано) с предпочитания за PR, език (български или английски) и тематика на сайта.

Дай да видя сайтовете на англииски, и също цени за три месеца. За една година е малко рисковано....защото няма гаранция че при следващият ПР ъпдейт сайтовете ти няма да падна с ПР. Пожелавам да ти се вдигне ПР, но все пак.
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Здравей и аз се интересувам от българските сайтове
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Писах ви на всички.
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

ЛС и на мен за ЕН сайтове на бизнес тематика.
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Дай на мен за българските!
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Всички имате ЛС :)
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Сайтовете вече са над 30:

3 сайта с PR6
12 сайта с PR5
22 сайта с PR4

Има доста стари силни домейни - телевизии, вестници, е-медии, банки, институции, организации, посолства, даже отскоро и цял университет :)

Линковете са основно в хедърите на сайтовете.

За контакти - ЛС или [email protected]
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Samba, имаш ЛС.
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Интересува ме дали имаш сайт на някоя от темите - програмиране, уеб дизайн,СЕО оптимизация, сватби, авточасти и автосервизи, Щамповане на тениски, тениски, дограми. Освен това те моля да ми пратиш на ЛС домейните на сайтовете с ПР 5 и 6, както и тези на телевизии и всякакви медии :) Абе общо взето ако не ти е проблем прати всички български да ги видя :) . Благодаря
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Търся с тематика спорт с пр3 или 4.Ако имаш такива пиши ЛС.
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Може ли сайтовете на лично с цените за година :)
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Всички имате ЛС :)
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Може ли бг сайтовете да ми ги пратиш?
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

И аз искам да видя бг. сайтовете както и цени за година.
Дано има тематиката която ме интересува. :)
 
От: Продавам линкове с Pagerank 4, 5 и 6

Всички имате ЛС, съжалявам за забавянето... Който ми пише директно на мейла ([email protected]), ще получи отговор почти веднага.
 

Горе