Продавам музикален блог

roskobe

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
111sr.png


Здравейте,

Продавам музикален блог (mp3bulgaria.blogspot.com). Продавам го със всичко, без песните качени в него. Има потенциал за развитие, и лесно се администрира от блогър.

Посещенята не са много, но повечето са уникални - ето и линк: http://www.tyxo.bg/?106447 , http://www.tyxo.bg/?ID=106447&show=bymonth

Темата на блога е уникално подправена, и я нама по другите сайтове.

Продава се всичко: акаунта, банер, + приходи от AdSense рекламите (6,73 € - през цялото време).

За връзка: Тук на ЛС или в скайп на: d3lux4o0o

Цена: 100 лева (възможен лек коменар за сериозни клиенти) :roll:
 
Последно редактирано:
От: Продавам музикален блог

:D:D:D
Това смешка ли е?
Продавам го със всичко, без песните качени в него.
???? То друго има ли?
Посещенята не са много, но повечето са уникални
На тази изцепка не можах да се сдържа просто... :D:D:D

Аз нещо не разбрах какво продаваш?
 
От: Продавам музикален блог

Продавам, блога + темата. Всеки може да си го поддържа и да качва песни.
 
Re: От: Продавам музикален блог

Аз нещо не разбрах какво продаваш?

Е това са излишни въпроси ся, все едно си от вчера тука. Човека го е казал кратко и ясно:

...... Има потенциал за развитие, и лесно .....

:)
 
От: Продавам музикален блог

За нула време ми осрахте темата. Ако някой разбира от това какво? Не може да си го развие? Това, че само си чешете пръстите супер много ме товари. Който има интерес ще попита! Вашите мнения слабо ме интересуват! Ползвайте си там дефулт темите и недейте обсъжда навсякъде! ПАК КАЗВАМ: ПРОДАВАМ БЛОГА + ТЕМПЛЕЙТА!
 
От: Продавам музикален блог

Кажи ми къв потенциал виждаш в този сайт като ми го продадеш без песните...
Тея посещения мижави който ги прави в момента са главно заради "песните" които си добавил е аз за 100лв ще си направя сайт и ще платя на някой да ми го напълни с песни бе човек
От къв зор да взимам от тебе гол БЕЗПЛАТЕН сайт и то за 100лв

Бива бива потенциал ама нестава само с лапане кое оценяваш на 100лв без песните

виж за 1лв веднага го взимам. Не се изцепвайте такива с безплатни сайтове които ги продавате на космически цени разучете как е пазара и тогава продавайте.
Не се лакумете... Казвате си ееее направих едно сайтче тука за 15минути са ще го пусна за 1 000 000лв и се пенсионирам... е нестава така

Само не ми казвай сега, че спамя защото това което казвам е така

AMOUT те попита давай да видиме кое му е потенциалното, защото и аз мога да направя 100 такива и да кажа имат потенциал
 
От: Продавам музикален блог

Естествено, че без песните...
Човека продава, което е негово и пак недоволствате.:mrgreen:
 
От: Продавам музикален блог

Аз тъкмо минах момента, в който решавам, че достатъчно спамих за вечерта,.... и ади се разписва.
Олекна ми на съвестта, мога да продължа.

Към продавача:
Бизнес тук без чувство за хумор трудно се върти. Ако покажеш от самото начало че не ти пука и приемаш леко спамовете, хората ще приемат офертата ного по-добре и с малко сериозен пазарлък на полусериозен тон ше стане работата.... Ама да скачаш и да се възмущаваш - тцъ, само даваш храна за такива като мене. И аз съм пускал бастунски обяви, и аз съм рипал като чета тъпи коментари.
 
От: Продавам музикален блог

Темата на блога е уникално подправена, и я нама по другите сайтове.

Това ще го запомня за доста дълго време. :lol::lol::lol:
 
От: Продавам музикален блог

Аз тъкмо минах момента, в който решавам, че достатъчно спамих за вечерта,.... и ади се разписва.
Олекна ми на съвестта, мога да продължа.

Към продавача:
Бизнес тук без чувство за хумор трудно се върти. Ако покажеш от самото начало че не ти пука и приемаш леко спамовете, хората ще приемат офертата ного по-добре и с малко сериозен пазарлък на полусериозен тон ше стане работата.... Ама да скачаш и да се възмущаваш - тцъ, само даваш храна за такива като мене. И аз съм пускал бастунски обяви, и аз съм рипал като чета тъпи коментари.

Noke, смея да те успоря. Не дава храна, а дава черпак да хранят него.
От това което видях от статистиката, стигам до следните заключения:
1. От гугъл имаш средно по 5 посещения дневно, а трафика ти идва от гювеча, който след максимум седмица ще изчезне.
2. Продаваш блог, на блогър, без дори да си напрвил труда да регистрираш домейн.
3. Същото това чудо на чудесата го продаваш без съдържанието.

Кажи си го накратко - искаш 100 лева за темплейт за блогър. Аз друго не виждам да се получава, освен ако някой уебмастър е доволен всичките му индексирани страници да сочат към 404 :)
 
От: Продавам музикален блог

Че какво пък? Слагаш на 404 малко адсенс, а над адсенса надпис - "Намерете безплатните песни из линковете по-долу и ще получите бонус - 20 лева!"
Ама с 5 уникални на ден не знам кога ше си избиеш 100-те лева от адсенс :)
 
От: Продавам музикален блог

Намерихте си тема и за днес, а ?
 
От: Продавам музикален блог

adi защо му спамиш сега в темата :D
Щото е лоша спамърка!
 
От: Продавам музикален блог

:mrgreen: А не, не се оправдавайте сега с adi !

Щото е лоша спамърка!


То поне да имаше защо да се вдига темата .
 
Последно редактирано:

Горе