Продавам няколко системи. Изгодно!

SLADE

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте, колеги. Не знам за Вас, но мен много ме налегна кризата.
Имам няколко системи, които съм правил, било то за продажба или за лична употреба, но от нямане на време си седят така и за това се реших да ги пусна за продажба.
Системите са писани и с дизайни правени от мой приятел(дизайнер), тоест няма нищо готово и крадено от някъде.
За съжаление мога да дам само снимки под които ще обясня какво съдържа системата, защото няма къде да ги кача освен на localhost-а, а нямам реално IP.
Много се записах... Започвам със системите:

Първата система е за Counter-Strike сайт. Опростен дизайн, съдържащ всичко необходимо за един такъв сайт(без да е претрупан като останалите). Системата има: Добавяне на новини, Добавяне на анкета, Добавяне на сървъри. Преглед на новина, Търсачка търсеща по новините по ключови думи, Добавяне на коментар към всяка новина, Форум вграден в системата. Последни 5 теми от форума, Последни 5 банове в сървърите, Последни 5 новини, Сървърите, показващи се на всяка страница.
Всички снимки може да изтеглите от тук: http://dox.bg/files/dw?a=1ea619e1ed

Втората система е за уроци. Тя също е с опростен, свеж дизайн. В нея има:
Регистрация, Преглед на потребителите, Редактиране на собствения профил, Добавяне на аватар, Лични съобщения, Добавяне на уроци, Твоите уроци, Преглед на уроците, Търсачка към уроците, Добавяне на коментар във всеки урок.
Всички снимки може да изтеглите от тук: http://dox.bg/files/dw?a=8a627196da
P. S. Забравил съм да направя снимки на регистрационната форма и формата за забравена парола, но мисля, че не е проблем.
Регистрационната форма има: Потребител, Парола, Емайл и Скайп.
Забравена парола се иска чрез въвеждане на Емайл адреса.

Третата система е музикална, но без дизайн. Нямам дизайн, който да вградя, а и не намирам някой хубав(готов) - за това я продавам без дизайн, но, ако някой има дизайн и иска аз да му го вградя няма проблем. Ще се договорим.
Системата има: Регистрация, Забравена парола, Редактиране на профила, Добавяне на аватар, Търсачка, която търси само в песните, Търсачка, която търси само в потребителите, Добавяне на песни, Твоите песни, Анкета, Топ 100 ъплоудъри, Топ 100 песни, Последни 10 потребители, Последни 10 качени песни... Общо взето е това. Опростена система.


Цени... Цени предложете Вие. Нуждая се от 50лв. до петък и за това се реших да ги пусна за продажба. Ако някой има интерес към някоя от системите нека се свърже с мен чрез LS или Скайп: triplesto
Ако някой вземе и 3-те системи ги давам за 60лв.
Поздрави!
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

Хайде всичко 50лв. Спешно!
Ако някой иска ше му напиша система(разбира се - не много голяма) по негово желание за тези пари.
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

Имам два въпроса:

1.системата за уроци абсолютно авторска ли е ?

2. пусната ли е/ или част от нея безплатно в нета >
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

Здравей, колега. Системата е авторска, но дизайна(ако не се лъжа) е пуснат в интернет.
Поздрави!
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

Скъпо ли ви се вижда? Какво става? Само 50лв. СПЕШНО!!!
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

Колеги, никой ли не иска? Хайде за 40лв. :)
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

СПЕШНО! Само за 30лв. ХАЙДЕ!
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

Сайтовете са много добри според мен,който ги вземе няма да съжалява
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

Сайтовете са много добри според мен,който ги вземе няма да съжалява

къде пък видя сайтове :D
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

къде пък видя сайтове :D

Снимковия материял не е ли достатъчен? Ако наистина заради това нямате интерес към системите ще се опитам да ги кача някъде за да има онлайн демо.
Не виждам какъв е проблема, ако са снимки, защото съм обяснил всичко, което има дадената система, както съм снимал и всички страници. Всичко си работи!
Поздрави!
 
От: Продавам няколко системи. Изгодно!

СТРАНИЦА ЗА ДОСТЪП



Несъществуващ файл / папка




КАчи нови снимки. :)
 

Горе