Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Моля без остроумничене. Излишно е, а може да си чешете езиците и другаде.
Заинтересованите ми пишат на ЛС.
 
От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Има безплатна подобна система още така наречена Xrace или нещо подобно :) Ако се наложи ще я потърся и публикувам. Като гледам май е 1:1 променен дизайн ...
 
От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Има безплатна подобна система още така наречена Xrace или нещо подобно :) Ако се наложи ще я потърся и публикувам. Като гледам май е 1:1 променен дизайн ...

Заповядай!
 
От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Нека администраторите се намесят и отстранят този вредител, както и може да се заключи темата.
 
От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Защо да съм вредител ? Хахаха, че ти си сменил 1 дизайн и некви си картинки хората да се бутат хахаха
 
От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Е защо пък да не си продаде сайта човека, защо всеки спами?
 
От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Момче, нито му е мястото тук да си трупаш глупавите мнения, нито това е начина, нито ще постигнеш нещо с това в този форум, така че си хващай парцалите и напусни раздела "Пазар" докато някой не те е изкарал насилствено от него и от форума. Докато някои търсят, къде да си покажат простотията и невежеството, други се опитват да правят бизнес и когато двете групи се смесят става лошо. На каква основа отправяш обвинения?

И не мога да разбера, защо все някой трябва да сере на метеното в тоя форум. Модератори и администратори няма ли?



Обявата вече е невалидна. Сайтът е продаден!
 
Последно редактирано:
От: Продавам онлайн игра: "JeepRace.com"

Мнения не трупат закво са ми да нема да ставам милионер от мнения хахах.

По темата просто се изказвам добре е за другите потребители които мислят да вземат сайта :)
На теб приятно ли ще ти е да те ударят с 2000 лева като те делят 50 секунди за да свалиш системата .
 

Горе