Продава се: Продавам онлайн игра

kevinbs

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам онлайн играта www.bgbattles.eu
user: 12345
pass: 12345
sarvar: hell
Предложения и въпроси на скайп: bgbattles или 0876909106 виваком
 
Последно редактирано:
От: Продавам онлайн игра

Ще се опитам да купя играта, според направената оферта. Моето предложение е 1 лв.
Ако продавачът е съгласен за повече информация относно как да си получи парите на ЛС.
 
От: Продавам онлайн игра

Вие се радвайте че съм дал домейна като гледам как пускат обяви за продажби без домейни ами на лично.
Добре леко уточнявам приходите на месец са минимум 100 лв от платените услуги,в най добрите месеци над 600 лв.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Продавам онлайн игра

Ти много инфо даде....... Колко дневни посещения имаш, от къде, някакво сео правил ли си, от колко времее сайта, как ТОЧНО се монетизира, какви пари му търсиш?
 
От: Продавам онлайн игра

sixking ти българин ли си или само трупаш мнения,точно и ясно съм написал за повече инфо телефон има обади се и ще разбереш
 
От: Продавам онлайн игра

Не виждам какъв е смисъла на играта ? И от какво може да печелиш нещо от такъв сайт?

СМС / РЕКЛАМИ такова нещо не видях и сайта от кога е ? Да кажем, че искаш 100 лв. или някоя четирицифрова сума поне обясни подробно за самият сайт какъв е смисъла идеята му и как можеш да реализираш нещо такова...

Имам чувството ако се регистрирам направо ще съжалявам , че съм се регистрирал...

Системата ми е позната от някъде да ли е писана от някой или е взета от някой форум...
 
От: Продавам онлайн игра

Вие се радвайте че съм дал домейна като гледам как пускат обяви за продажби без домейни ами на лично.
Добре леко уточнявам приходите на месец са минимум 100 лв от платените услуги,в най добрите месеци над 600 лв.

Дай подробно за приходите и разходите, може и на ЛС
 
От: Продавам онлайн игра

Купувам статии или сайтове строителство, дизайн, мебели и други в сферата


Здравейте,

Изкупувам хубави статии или сайтове, блогове на тема строителство, дизайн, мебели и други в сферата.
Мога да изкупя и блогове/сайтове които не са по темата!
Статиите да са с над 500 думи и над 90% уникалност, сайтовете и блоговете също да са над 90% уникални
Най-евтините и качествени оферти печелят
Плащам с пейпал, еконт, банка


Търся човек за събмит на около 120 сайта - най евтината оферта печели.
Предложете начини за събмит!
Около 30 сайта трябва да са старателно добавени другите 90 може "полуавтоматично" или нещо такова...
 

Горе