Продавам онлайн магазин за мебели

Jekov Plamen

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,продавам онлайн магазин за мебели.Няма домейн,няма хостинг продавам го тъй като от 1 месец изгубих контакт с клиента.Цената му е 200лв.Той съдържа всичко обичайно за един магазин както и стилен и добър дизайн.За повече информация можете лично да ми пишете или в темата ето го и него: Тук
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Абсолютно ... мисля , че цената не съм е пропуснал..
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Щом си рекъл :)
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Щом си рекъл :)
решил съм се да се пробвам и аз с един магазин и нямам опит с тоя цмс и ми е интересно защо да ти дам 200 лева а не да се мъча сам.
В смисъл какво правено по магазина и темата, за да се ориентирам струва ли си?
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Интегрирана е темата с магазина,има фейсбук вход, има сляпо съдържание,интегрирана е с куриерската фирма еконт за доставки и прочие.Слушайте не искам критики към моя и труда на колегите.Ако на някой не му харесва офертата просто да не споделя мнение, някои път е по-добре да си замълчиш.Благодаря, поздрави :)
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Интегрирана е темата с магазина,има фейсбук вход, има сляпо съдържание,интегрирана е с куриерската фирма еконт за доставки и прочие.Слушайте не искам критики към моя и труда на колегите.Ако на някой не му харесва офертата просто да не споделя мнение, някои път е по-добре да си замълчиш.Благодаря, поздрави :)
?!?
Ай туй ме интересуваше:
Даваш 200 лв и ще го имаш магазина утре...
Иначе се мъиш сам 2 месеца минимум и пак не е гаранция
Не да се сърдиш като ученичка. И ако тея неща ги беше написал в офертата познай дали щях да питам?
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Хайде стоп на спама ако на някои му е интересно за магазина да пише :)
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Хайде стоп на спама ако на някои му е интересно за магазина да пише :)
След като не знаеш как да продадеш нещо не пускай обяви, пък и като се замисля е по-добре да си дам парите на някой друг, който знае как да ги вземе
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Аз не искам да го продавам на хора които няма да го оценят. Като цяло не съм на зор да го продавам просто си седи празен сайта и си търси нов собственик паралелно е хвърлен труд вътре и така...
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Мишока си е мишок, за нас само "продавам онлайн магазин" а за другите описано всичко а?
http://cms-bg.com/topic/20394-продавам-готов-онлайн-магазин-200лв/
Или ти е дошъл акъла, че така никога няма да го продадеш
Аз не искам да го продавам на хора които няма да го оценят. Като цяло не съм на зор да го продавам просто си седи празен сайта и си търси нов собственик паралелно е хвърлен труд вътре и така...
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Е пускам го в няколко форума НОРМАЛНО. и мерси за рекламката :)
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Значи ние тука сме някви балъци а? Щом за нас няма обяснение какво точно се продава.
Е пускам го в няколко форума НОРМАЛНО. и мерси за рекламката :)
 
От: Продавам онлайн магазин за мебели

Повече няма да коментирам сам стигаш до отговора на въпроса.
 

Горе