Продавам онлайн магазин !

valeriev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
продавам : домейн + съдържание* + артикули(опаковани)+ Facebook група.
URL : Интернет магазин

----------
Магазина е максимално SEO оптимизиран спрямо изискванията на google.com (естествено има какво да се подобри, но по-голямата част от работата е свършена).
Никога не са използвани BlackHat методи за оптимизация.
Никога, никъде не е била плащана реклама за промотирането на магазина.
Трафика, който има е от търсачки и приятели.
----------
Цена : По договаряне.
Skype : FFLLEE
Тел : 08888 35 231
----------
Защо го продавам, след като всичко е ОК?
-Магистратура;
-Второ више;
-Работа;
-Жена;
-Приятели;
-... и т.н. нямам свободно време да търся и добавям артикули.
----------
*Не продавам кода на магазина, защото той е Open source. Не претендирам, че имам права върху него. Под 'съдържание' се има в предвид, базата данни, която сам съм изградил.
 
От: Продавам онлайн магазин !

Здравейте,
1. поне някаква ориентировъчна цена?
2. колко е трафика?
3. СЕО оптимизиран поне за мен не съществува като понятие?!? за блек хета е божа работа :)
4. какво значи опаковани артикули?
 
От: Продавам онлайн магазин !

Здравейте,
1. поне някаква ориентировъчна цена?
2. колко е трафика?
3. СЕО оптимизиран поне за мен не съществува като понятие?!? за блек хета е божа работа :)
4. какво значи опаковани артикули?
-----------
1. По договаряне, очаквам предложения.
2. Около 15 на ден. Пиши ми в Skype, ще изпратя Screen shot от google-analytics.
3. Това, че за теб не съществува, не означава, че не съществува.
4. Непродадени, опаковани и готови за транспортиране артикули. (по конкретно - Skype)
 
От: Продавам онлайн магазин !

Добре де колко искаш за самия сайт без артикулите. Пиши на лично цена.
 
От: Продавам онлайн магазин !

Типична българска работа - синдрома на българският бизнесмен - не дава цена, но пък знае колко иска и се надява някой да му предложи повече от това, което се надява тайничко.
Дайте да ви продам една кола, ама цена няма да казвам, пишете ми пък който даде най-много ще я вземе, нали и аз трябва да съм максимално на печалба ;]]]]]]]
 
От: Продавам онлайн магазин !

Пусни ми едно лично с цената.
 
От: Продавам онлайн магазин !

Пусни ми едно лично с цената.

Не разбрахте ли, че цена няма да получите, човека се надява някой да му предложи 2x от цената която търси.
 
От: Продавам онлайн магазин !

Не разбрахте ли, че цена няма да получите, човека се надява някой да му предложи 2x от цената която търси.

Не разбра ли че тук не е мястото да си избиеш комплексите и немотията ? Благодаря ти за любезните коментари, колкото и да са неадекватни. Искрено се надявал да не отговаряш повече в темата ми и успех с международния ти манталитет и мислене. Когато стигнеш до там, че имаш много неща и нещо от тях е като този магазин, мисля ще чакаш най - добрата оферта - ДА, защото знам какво продавам. Не ти харесва - не купувай, не ти харесва - не питай и не коментирай. Весела коледа хейтър.
 
От: От: Продавам онлайн магазин !

Не разбра ли че тук не е мястото да си избиеш комплексите и немотията ? Благодаря ти за любезните коментари, колкото и да са неадекватни. Искрено се надявал да не отговаряш повече в темата ми и успех с международния ти манталитет и мислене. Когато стигнеш до там, че имаш много неща и нещо от тях е като този магазин, мисля ще чакаш най - добрата оферта - ДА, защото знам какво продавам. Не ти харесва - не купувай, не ти харесва - не питай и не коментирай. Весела коледа хейтър.

:) Супер, уважаеми я светни невежите кво толкоз продваш че това което виждам е едно голямо нищо. Опен соурс система, нищо особено като дизайн, нищо особено като изпълнение я има посещения я не и неслучайно написах, че СЕО оптимизация не съществува като термин понеже ако развиеш съкращение СЕО то съдържа думичката оптимизация в себе си => СЕО оптимизация е ТЪПО! Разбира се това са подробности, но обикновено професионалистите се различават именно по тях (в случая сам си направи заключение за себе си). Ако наистина има много "неща" като този магазин, искрено те съветвам да седнеш и да помислиш какво изобщо правиш а не да чакаш някой балък да се мине. За пореден път форумът не е на майка Ви или на баща Ви или на чичо Ви, че да казвате на потребителите какво да правят и какво не (тук разбира се също има няколко изключените, но ти valeriev определено не си от тях).

Желая ти здраве, щастие, късмет и всичко най-добро. И за да не бъде сметнат поста ми като спам :) си слагам офертата: 7лв. с домейна давам?
 
От: Продавам онлайн магазин !

Да ма питаш що са обаждам ама нейсе... Четох, четох, чакай сега и да попиша малко:

Как го виждам процеса човек да си направи същия магазин:

1) Купувате бг домейн с подходящо заглавие
2) Тургате му Опенкарт с дефолтната тема.
3) Палите колата и отивате до борсата (според локейшъна ви).
4) Пазарите се 1-2 часа с мангасаряните-трейдъри и натоварвате в багажника разнообразен асортимент от складова наличност - женски гащи, електроника, рандъм боклуци дето ги слагат в опаковките бг чипс, някой и друг секс-артикул.
5) Прибирате се, разтоварвате, и правите инвентаризация кво аджеба имате.
6) Седате пред компутера и с листа у рЪка набивате артикулите един по един.
7) Отваряте Фотошопа, стъкмявате 1 лого за 10 мин и го ъплоудвате.
8 ) Събмитвате в няколко дира и след няколко дни се радвате на първите потенциални клиенти...

Нещо пропускам ли? Понеже и аз мисля да си направя едно такованкана магазинчи като ми доскучее та се размислих сега като видях темата..

ПС: сори че не съм заинтересован от конкретната оферта ама си падам фен на подхода "направи си сам".
ПС2: Сега Хепи сигурно ще обясни какви формуляри, такси и данъчни декларации трябва да се попълват.... Дотук с фъна.
 
Последно редактирано:
От: Продавам онлайн магазин !

Ноке, пропускаш 10-на минути за Уайт Хет оптимизация-да се обадиш на авера Слав от Долно Нанадолнище, та да подшушне на уше за магазина на всичките ви общи приятели. В замяна ще го черпиш една бира у хоремага :)
 
От: Продавам онлайн магазин !

Наистина се натъжавам от това което чета като отговори в темата, която съм пуснал. В началото исках да оборвам, да се аргоментирам и в някаква степен да ме разбере някой, но уви. Нямам желание просто, искренно ви съжалявам, съжалявам за разбиранията ви, съжалявам а възпитанието ви, съжалявам за начина ви на живот и хейтърството от което сте обсебени. Във вас скъпи съфорумници, в много от вас има много злоба и омраза, наистина пак ще го кажа съжалявам.
Метода по който аз продавам си го ибирам сам като продавач.
Това, че на някой не му се нрави - ИМА ПРАВО да изрази мнението си. - Разбрирам.
Но, не ви карам на сила да купувате нищо, това че сте си изразили един път мнението е достатъчно. Няма нужда да спамите , да продължавате да си изливате комплексите и да превръщате поста си тук в цел и гордост за деня.
Ако нямате личен живот, още веднъж съжалявам.
Ще бъда благодарен, ако хора, които вече са писали по темата . Изразили са мнение и прочие... моля не продължавайте. Разбрахме, съгласни сме с вас. Успех в бизнеса ви. Мнението ви повече не е желано, не от бизнес гледна точка а от социална. Благодаря. Весела коледа.
 
  • Like
Реакции: Viko
От: Продавам онлайн магазин !

Нема ли най сетне, некои хора да разберат, че е невъзможно и адски тъпо да правиш онлайн магазин и да посочиш , че единствения начин на плащане е с еконт и с наложен платеж !!! И от онлайн магазина става Оф!Лайна ! Даже има и раздел подаръци ?!?! Е как да пратя на някой подарък с наложен платеж ??
Аслъ аджамийска работа, да не говорим за бозите от сорта - гащи, чорапи, лаптопи, черна и бяла техника и ....играчки за възрастни! За СЕО - то немам и там думи - страхотно требе да е с 15 посещения!
 
От: От: Продавам онлайн магазин !

Мога да ви кажа, че с интернет магазин и наложен платеж, правя по около 3-6 хиляди месечен оборот и то при положение, че не съм се заинатявал да насоча цилата си в него. Естествено, че зависи какво точно продаваш и как го продаваш, но мисълта мие, че не е редно да осирате на човека темата само, защото вие нямате или не проявявате интерес в този тип търговия!

Noke, твоите гащи да не са от 500лв? Според теб от къде са внесени, къде са опаковани и колко са впечелили вносителите и търговеца, докато са стигнали до теб?

Човек да не смее да си пусне сайт за продажба от такива...
 
От: Продавам онлайн магазин !

утрепахте се да я вдигате тая тема ...
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам онлайн магазин !

Малко зор да се сетя за какво точно идеше дума у темата, ама по принцип:

Около 6-8% от смисъла на постовете ми е недостъпен за мнозинството читатели поради вградената интелектуална бариера. Демек прочитат и си мислят че май са фанали, ама всъщност си мислят за съвсем друго...

Та тоя ми пост горе НЕ е от тоя тип, със скритото великденско зайче.
Търсил си под вола теле.
Ако се усеща ирония, то тя е непреднамерена.

Просто разсъждавах на глас как се прави магазин с надеждата някой да ме допълни, та да си сглобя пълна представа.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi

Горе