Продава се: Продавам онлайн магазин

georgi_vr

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Продавам работещ интернет магазин за дамско бельо. Може да го разгледате на адрес www.silkbg.com. Магазина е създаден през 2014 година. През последните две години няма почти никакви поръчки, не са вкарвани нови артикули, а се разпродава само наличната стока. Не са пускани реклами, не е работено по него по никакъв начин. Именно и това е причината за продажбата. Продава се : домейна, хостинга, магазина и цялата налична стока, която по покупни цени е 10 000 лева. Така, че на практика купувате само стоката. Бельото е хубаво и качествено внесено от мен директно от производителите от Полша.

Магазина е с голям потенциал за развитие - беше замислен освен бельо да се предлага и домашен текстил, дрехи и аксесоари. Ако се разшири, вкарат се нови артикули и се направи рекламна кампания в Google и социалните мрежи ще носи доста добри приходи. Аз започнах успоредно с магазина и друг бизнес и така не ми остана време и магазина остана за заден план.

Изграден е на Opencart.

Може бартер за кола или недвижим имот в Област Враца, Област Монтана или Община Мездра.

Цената е 10 000 лева.

За контакти: лично съобщение
 

Горе