Продава се: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

izarkov

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране. Заедно с проект вървят два домейна hotdox.bg и hotdox.eu, както и сайт показващ какво ще представлява проекта. Предстоят дати за кандидастване за StartUP проект, ако някой има желание да развива идеята може да се свърже с мен. Цената на проекта и домейните е по договаряне.
 

Прикачени файлове

  • Screen Shot 2014-09-16 at 10.15.52 AM.jpg
    Screen Shot 2014-09-16 at 10.15.52 AM.jpg
    27.5 KB · Преглеждания: 154
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

Здравей,
Цената че е по-договаряне добре, но какво включва самият проект? Има ли идея за интеграция, софтуерът зад тази услуга какви функционалности има?
Брой го като свързване с теб и прати повече инфо на лични. :)
 
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

Имаш лично съобщение.

Ще написа и за другите, няма изграден основен сайт. Само този който е на линка, който показва какво представлява проекта.
 
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

Имаш лично съобщение.

Ще написа и за другите, няма изграден основен сайт. Само този който е на линка, който показва какво представлява проекта.

А какво продаваш тогава ? Щото ако я идеята, ти си я споделил на сайта вече..
 
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

Е идеите не стават ли за продажба ;)
 
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

Е идеите не стават ли за продажба ;)

Стават, но идеята вече е споделена.. от сайта който е даден, за това не разбирам какво продава.
 
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

двата домейна + малкия сайт и идеята с която можете да кандидатствате за финансиране в СтартЪП. Аз не се класирах, защото нямах в екипа програмист. Цената е 200лв.
 
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

Дай повече ифно на ЛС :)
 
От: Продавам проект за StartUP бизнес с възможност за кандидатстване за финансиране

Здравейте,

Ако някой се интересува само от домейните, да ми пише.
 

Горе