Продавам сайта VWforum.org

От: Продавам сайта VWforum.org

Ти шегуваш ли се? Форум системата е напълно безплатна, форум дизайна е напълно безплатен. Има едвам 50 теми и мнения. Аз не бих дал 700 лева за този форум, тъй като мога много повече от това, което ти предлагаш.
 
От: Продавам сайта VWforum.org

А някъде да прочете че точно теб те канят да го купиш та му спамиш темата на момчето.
 
От: Продавам сайта VWforum.org

+ това на ключова дума vw форум излиза на 4 място в google
Ако се вземе предвид ТОВА което излиза след него - нищо удивително и трудно.

Домейна? Какво му е на него? Скъп ли ORG ? За 350 евро в тази зона се взимат почти Premium домейни. Не се залъгвай.

Не е оффтопик. Ако ще корегираш разумно цената - ще го взема по всяко време. Контакти - ЛС.
 
От: Продавам сайта VWforum.org

Незнам отвити ли спите и настивате..
или ви хапе коня по дефаут ...
обаче не с еусещате явно...
кой щи даде 700 лева за тоя тъп домейн .орг ма?
ми нали за 20 щи си купя същия
само че с точка друг уй отзад...
форума ти е олиго...
няма потребители неманищо ...
искай 50 лева за да тогрее
ако искаш повече само ще се нервиш на такива като мен дето ти се смеят...
 
От: Продавам сайта VWforum.org

Няма да успееш на тая цена. Не се заяждам, просто малко много пари за точно този домейн + това тези резултати не са нищо особено защото е ясно кой е форума на ФВ в България, а в чужбина резултатите са ти други ;)
 
От: Продавам сайта VWforum.org

на сила никой не карам, пак и за никаде не бързам... ако някой се заеме сериозно може да стане много добър международен форум
 
От: Продавам сайта VWforum.org

ако някой се заеме сериозно може да стане много добър международен форум
В този случай съществува 2992923882382382382828382382832838283828 начина за по-добро харчене на 700 лв.
пиши ми на лично, след като махнеш една-две нули от цената.
 
От: Продавам сайта VWforum.org

Готин, цената ти верно е нереална. Не ти го казваме ей така да се заяждаме (поне не и аз), правим го напълно добросъвестно с идеята да ти помогнем да си продадеш домейнчето. Иначе демокрация е уж, всеки има право да си иска
 
От: Продавам сайта VWforum.org

Лудницата е надоло по улицата :lol::lol: МЕРСИ ЧОВЕК, до сега денят ми не беше от най-добрите... но ти, и твоята тема ме убихте :wink::shock::lol: Ти май наистина си за лудницата :lol: казвам го напълно сериозно и директно, че дай и аз да взема един домейн за 20 лева, да му инсталирам phpbb3, да поканя няколко приятелчета и да пусна една тема, като искам 700 лева, с основанието, че ако някой го купи може (акцентирам на може) да стане добър форум .. :lol::lol: Виш 7 лева за труда бих ти дал + 20 за домейна (даже няма и толкова) и ето ти 27 лева .. макар, че и домейна ти не е хубав ..
 
От: От: Продавам сайта VWforum.org

начи пичове и пички (ако има такива) 700лв. са много за този домейн и това много добре го знам така, че бих продал сайта за 200 лв. или бих го разменил за някакъв домейн за авто обяви или само за обяви.
Поздрави!
 
От: Продавам сайта VWforum.org

Ти да не си от Перник бре ??
Една безплатна идея : От това може да стане прекрасен регионален пернишки VW форум, нали там е родината на всички червени (и черни) VW Golf 1-ци, 2-ки, 3-ки и т.н.... Всъщност май в Перник са ги измислили червените Голф-ове...
11111.gif
 
От: Продавам сайта VWforum.org

начи пичове и пички (ако има такива) 700лв. са много за този домейн и това много добре го знам така, че бих продал сайта за 200 лв. или бих го разменил за някакъв домейн за авто обяви или само за обяви.
Поздрави!

Начи, пич или пичка, то и 200 лева с много. Идеална оферта от твоя страна би звучала така:

начи пичове и пички (ако има такива) 700лв. са УЖАСНО много за този домейн и това много добре го знам така, че бих продал сайта за 20 лв. или бих го разменил за някакъв домейн.
Поздрави!


Иначе, има мнението ми на първа страница, корегирам го с -10% (защото явно не искаш 70 лв., може би 63 като число ти допада повече ) - и ако решиш - чакам )
 
От: От: Продавам сайта VWforum.org

Реални цената е за домейна не толкова за системата.
начи пичове и пички (ако има такива) 700лв. са много за този домейн и това много добре го знам така, че бих продал сайта за 200 лв. или бих го разменил за някакъв домейн за авто обяви или само за обяви.
Поздрави!
Мхм, мхм...

P.S.: от каква неправителствена организация е обслужван този .org домейн?
 

Горе