Продавам сайт за безплатни и VIP обяви цена 2500лв с домейн.

sogomonyan

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайт за безплатни и платни обяви с възможност за VIP обяви чрез SMS .В сайта има над 18000 активни и 3000 неактивни обяви, с 10000 регистрирани потребители, в момента уникалните посещенния са 500 това може да се подобри ако се работи по него, продавам го защото не ми остава време да се занимавам с сайта. Хостван от суперхостинг на хостинг план супер старт. Мога да го прехвълря на ваш хостинг. Ако имате домейн и желаете да закупите само сайта с всички обяви и потребители в него без домейна - цената е 1200 лв. с домейна е 2500лв. Има администраторски панел от който може да редакирате всичко. + google adsense - рекламни връзки. за повече информация 0986829744

www . bezplatno . me
 
Какви са му приходите на месец?
Тия 500 на ден от къде идват? От реклама и рефериращи сайтове или от google?
Това готова система ли е някаква или си го писал?
 
От: Продавам сайт за безплатни и VIP обяви цена 2500лв с домейн.

когато се занимавах повече време с сайта с трафика беше близо 2000 уникални на ден, доходите достигаха до 300 лв на месец. от смс-и и адсинс.
скрипта има опция за банерна реклама.

Това е система която е закупена, и имам лиценз.
Темплейта е направен от мен.

500-те посещения идват от google, като скоро изтрих целият sitemap на сайта и не съм генерирал нов.
Тези посещения са без добавен sitemap в google webmasters.
Ако се генерира нов sitemap трафика ще се увеличи почти двойно.
 
Re: От: Продавам сайт за безплатни и VIP обяви цена 2500лв с домейн.

Ако се генерира нов sitemap трафика ще се увеличи почти двойно.

То така ако ставаше тука само милионери щеше да има :). Можеш ли да ги докажеш тия приходи и посещения? Но не с тиксо брояч. На мен малко като приказка ми звучи. Може и на лс.
 
От: Продавам сайт за безплатни и VIP обяви цена 2500лв с домейн.

Domain Name:BEZPLATNO.ME
Domain Create Date:24-Nov-2009 19:33:47 UTC

Какво те кара да мислиш, че този домейн на 8 месеца струва 1300 лв? Що за глупости?
 
От: Продавам сайт за безплатни и VIP обяви цена 2500лв с домейн.

Аз искам да знам как ги калкулирахте 2500 лева за тоя сайт ?
за да си калкулирам и аз като вас и да продавам
твоя с 500 уникални 2500 аз ши зема начи 5 000 лева за сайт с 1000 ?
и 15 000 лева за сайт с 3 000? охаааааааааа може ли да подбия цената наполовина?
 
От: Продавам сайт за безплатни и VIP обяви цена 2500лв с домейн.

Оценката която аз давам за подобен сайт е 1 лев на уникален потребител - средно взето за последния един месец!
така като гледам брояча това са 400 уникални дневно! мисля че цената от 400 лева в този случай е добра - не ми харесва домейна но... ще свърши работа
аз давам 400 лева за този сайт ! + 50 лева пак от мен за нотариус пред който ще се подпише че скрипт, домейн, дизайн и датабаза са мои и нямаш право да ги преотстъпваш, продаваш или ползваш повторно, дори и малка част от таях срок от 10 години ! в противен случай неустойка десеторен размер!

Скрипта ти струва 80 лева!
Дизайна не е нищо особенно а понакован с теслата
Има нчколко интересни модула, но те са за по 20 лева не за по 200

400 уникални се постигат за месец при сайт за обяви, та не са нещо с което да се гордееш
та невиждам защо си надул десетократно реалната цена?
 
Последно редактирано:

Горе