Продавам сайт за рецепти

Twis7

Active Member
Рейтинг - 96.6%
28   1   0
Здравейте колеги, продавам сайт за кулинарни рецепти. Сайта работи от 12 април 2011 с PR3 . В сайта има около 40 рецепти с уникално съдържание, което не може да се намери другаде в интернет. Системата е джумла.
Посещения на ден : 40
Позиция в серпа :
рецепти - 3та страница
кулинарни рецепти - 3та страница
рецепти за готвене - 2ра страница.
Към сайта вървят 4 сателитни сайта с огромна тежест и уникалност на съдържанието като единия е на .ком (PR2)
Към сайта взимате и текстови файлове с подробна информация за правения линкбилдинг. С две думи всички линкове от форуми, блог коментари и т.н и т.н
Общия брой линкове(от различни сайтове) надвишава 150 без директориите, социалните мрежи и сателитите.

към сайта вървят две книги, от които може да се пишат рецептите( 100 % уникалност)

Цена : 120 лева (начин за плащане банков превод, пейпал, ипей)
За връзка с мен : skype : ludacris_bgg, ЛС, тел : 0897 939 940
Поздрави и с пожелания за лека работа, Димитър Новоселски


Домейн Име | URL: http://kulinariq.com

Приблизителна Цена: 120 лева

Уникални Посетители за Месец: до 100

Уникално Съдържание: Да

Система: Опън Сорс

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: банков превод, пейпал

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за рецепти

писах ти лично
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за рецепти

up на темата, сайта все още се продава
 
От: Продавам сайт за рецепти

Сайта е продаден.
Поздрави, господин ви Новоселски :D
 
От: Продавам сайт за рецепти

Обяд за 2 лева
Ние знаем, че повечето български семейства не могат да си позволят обяд за повече от левче два, затова кулинария.ком е пълен с нискобюджетни рецепти за готвене.

мчи те тия нямат пари и за интернет... как да прочетат рецептата, отделно и че не могат да четат, а то и като се замисля и не заслужават да ядат, щото ако ядат и ще се размножат. :)
 
От: Продавам сайт за рецепти

мчи те тия нямат пари и за интернет... как да прочетат рецептата, отделно и че не могат да четат, а то и като се замисля и не заслужават да ядат, щото ако ядат и ще се размножат. :)

Алооо ,моето момче,ТИ откога започна да говориш така пренебрежително за''ората нямащи пари''след като МНОГОООООКРАТНО си ИЗТЪКВАЛ,че си се довлякъл в ГОЛЯМАТА София с един сак с дрехи и пари за ядене???
Откога стана голямото ДУБРИО УТРО,че да се изказваш за ПРЕНЕБРЕЖИТЕЛНО за подобен тип ОРА?
 
От: Продавам сайт за рецепти

аба мойто момиче... ти колко семейства познаваш дет ядат манджа за 1-2 лева ? и най-големия прошляк като бях не съм виждал обяд за 1-2лева, щото няма как да стане такъв. Само хляб и двие кисели млека са повече пари ма мойто момичи :). А и знаеш ли га ши седни някой с бюджет 2лева на ден рецепти да гледа а?
Ха бакалъм... и както виждаш фиксиран определен цвят на кожата ля... щото те кат са наядат и гледат да са наебът...
аз затова пари на мангал не давам.. земи 5 лева туй са 1 ляб и два кремвирша и 3 литра бира седнат с мангалката наядат са па изпият бирата и са наебат и са размножат...
Нидей тъй съ заяжда... баба знае и с 1 и с 1000.
Знаеш ли че тука двора около джакузито, в новата ми вила на морския бряг го блъскам с косата цяла седмица, като животно ама на мангал 20 пари да ми окоси няма да дам. даже и коса си купих за 28 лева и си я точа и рясссс рясссс... за сефте пипвам токова инструмент.даже миса прииба кожата на ръцете дева и мотика си купих и търмък. Бачкам яко ей... Все едно не съм дошъл на почивка, а на бачкание. 8)8)8):twisted::twisted::twisted:
п.п. отивам са топна че е загряло вече...
 
От: Продавам сайт за рецепти

Каренцето съм го слагал с единствена цел да има думичките "рецепти за готвене", а виж до какви спорове се стига :D
 
От: Продавам сайт за рецепти

Чи ко муй лошото... панаир да става
 

Горе