Продава се: Продавам сайт с религиозна насоченост

От: Продавам сайт с религиозна насоченост

Има ли посещения?
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

http://isushristos.net . Домейна смятам, че е едното ценно нещо тук. ...
Цената на сайта е 100лв.
"Тогава Иуда, който Го предаде, като видя, че Той е осъден, разкая се и върна трийсетте сребърника на първосвещениците и стареите, като каза: съгреших, че предадох невинна кръв. А те му рекоха: що ни е грижа? Ти му мисли. И като захвърли сребърниците в храма, излезе и отиде, та се обеси. Първосвещениците прибраха сребърниците и казаха: не бива да се турят в църковния ковчег, защото са цена за кръв. " ( Мат.27:3-8 ).
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

Колега, искаш ли да ти дам 50 лв, за да продължиш да го развиваш този сайт?
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

Колега, искаш ли да ти дам 50 лв, за да продължиш да го развиваш този сайт?
И аз ще ти дам още 50 лв да продължаваш да го развиваш
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

Ти ще го развиваш - ние ще го финансираме. Дай ми ПейПал на лично или как предпочиташ...? Ако и КД ти даде още 50лв мисля, че дължиш 5-10 нови статии.
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

И аз ще ти пратя 50 лв, може да ми пишеш на ЛС, ако искаш ще помагам
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

Аз бих направил база данни с всички християнски църкви в БГ. Като може да се добави и някаква галерия към църквите.
Като цяло нишата има огромен потенциал. Направо си плаче за развитие.
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

И аз знам, че има потенциал и може да се развие много добре, но нямам идеи. А и нямам знания да направя такова нещо, каквото предлагаш, въпреки, че ми звучи много готино. Ако има някой с повече знания, нека помага, а сайта става общ.
 
От: Продавам сайт с религиозна насоченост

Идеята е чудесна и има потенциал. Може да се доразвива с допълнителни неща като молитви, религиозни места, духовни практики, мистика или раздел за атеисти и т.н. Просто изказвам мнение. Идеята е добра, ако се разработи. Аз лично имам доста духовна и езотерична литература и бих помогнала с материали с каквото мога. Дано не спамя темата.
 

Горе