Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

xvi_

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,

Продавам сайт от типа сайт за награди. Има голям потенциал за развитие, но вече нямам време. Всички награди съм ги изпращал, и смятам, че има добра репутация. Приходите за 4-5 месеца са 4ри цифрена сума (чисто). Продава се системата, която е авторска, има и админ панел + хоста + домейна. Хост - superhosting.bg, домейн - smshosting.bg, платени до другата година.

Домейн - http://getprizes.org/
Цена: 500лв - твърда.
За контакт - лично съобщение, скайп getprizes.org. Моля да ми пишат само сериозни купувачи.
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Потенциала му какъв е, че не разбрах? Обещания за по-големи награди и повече балъци или друг?
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

А каква е причината за продажбата му, при положение, че приходите му са повече отколото ти му искаш? :)
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Започнах да се занимавам с друго и не ми остава никакво време.
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Само не разбрах от какво печели сайта?

ПП сайта е ужасно бъгъв и зле направен
 
От: От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Само не разбрах от какво печели сайта?

ПП сайта е ужасно бъгъв и зле направен
От Балъци, които пращат смс-и за пари, и срещу тези реални пари, получават виртуални пари :lol:
И от рекламите на сайта..

Такъв тип сайт, трябва да е супер защитен, защото има 50 начина, в които може Ви излъжат, като си добавят парички с "некоректни методи" :)
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Еее, интересно е, че щом печели от реклами, къде са рекламите? :D Освен да ти пожелая успех с "продажбата" нямам какво да кажа :D
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Бъг имаше в чата, който вече е оправен. Забранил съм достъп на proxy-та, доколкото позволява php. Платени реклами за момента няма.
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

А кой сайт си използвал за sms-ите ? :?:
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Използва smspay.bg като гледам номерата....
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

А и нещо странно ... защо го продаваш, като в същото време му пускаш реклами из разни сайтове ?
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Реклами? Ако имаш предвид за тази в cs-**, бях я пуснал преди 4 дни, когато нямах намерение да го продавам.
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Нова цена - 400лв за всичко.
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Невъзможни печалби са това 10000%
 
От: От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

Другата седмица като се прибера ще ти покажа снимки от транзакциите. Пазя и всички бележки от еконт и Български пощи, ела в Стара Загора и тях ще ти покажа.
 
От: Продавам сайт - тип "Сайт за награди"

ника кърти

отвори тиксото
 

Горе