Продавам си адсенс профила

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Здравейте! За съжаление се оказа, че адсенс на новия си сайта не мога да използвам заради скрипта. В профила ми има малко над 70 USD, а пари ми трябват спешно затова го пордавам. Цена 90лв.

Поздрави!
 
От: Продавам си адсенс профила

Здравейте! За съжаление се оказа, че адсенс на новия си сайта не мога да използвам заради скрипта. В профила ми има малко над 70 USD, а пари ми трябват спешно затова го пордавам. Цена 90лв.

Поздрави!

не мога да разбера защо просто не си ги получиш с Western Union след 20 дни?!?!
 
От: Продавам си адсенс профила

@chopara, в профила можеш да си смениш всичко, от името и адреса до паролата и мейла.

@newebie, нямам сайт, от който да достигна 100 долара. Oт уестърна мога ли да получа по-малко от 100?
 
От: Продавам си адсенс профила

За първи път чувам да се продава адсенс профил, възможно ли е това?
 
От: Продавам си адсенс профила

да ако го е напълнел с пари които знае че едва ли ще получи... (да речем сайтовете за сваляне на музика и такива простотии) ... аз не бих рискувал .. а вие!?
 
От: Продавам си адсенс профила

струва ми се много съмнително да си смениш Име, адрес и имейл просто така и накрая да влизаш от друго ИП
 
От: Продавам си адсенс профила

Правил съм го и преди, ако мога да си дръпна парите, въобще няма да ви занимавам с глупости...
 
От: Продавам си адсенс профила

Хайде бе хора. На профила всичко му е ок, по принцип е забранено да се продават, но аз вече съм я правил тази операция (купувал съм) и не съм имал никакви проблеми. Няма как да ги изтегля тези пари, а 70 долара не се изхвърлят така. Мога да ги взема само ако си закрия профила, но така ги пращат минимум след 3 месеца, нямам далавера.
 
От: Продавам си адсенс профила

А не може ли да платиш на някого, който има добре посещаван сайт, да постави рекламните ти кодове, докато натрупаш 100 долара?
 

Горе